$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti 2 internetines kursai - Skaičiavimo studijos

Aukštojo mokslo kursas yra puikus būdas mokiniams sužinoti apie jiems labiausiai domintą dalyką. Jie yra šimtai galimų dalykų iš šimtų institucijų ir gali būti rengiami savarankiškai arba kaip dalis studijų programos. Kas yra skaičiavimo kursas? Ši klasė skirta matematikos sričiai, kurioje daugiausia dėmesio skiriama nuolatiniam pokyčiui. Studentai gali sužinoti apie difere… Skaityti daugiau

Aukštojo mokslo kursas yra puikus būdas mokiniams sužinoti apie jiems labiausiai domintą dalyką. Jie yra šimtai galimų dalykų iš šimtų institucijų ir gali būti rengiami savarankiškai arba kaip dalis studijų programos.

Kas yra skaičiavimo kursas? Ši klasė skirta matematikos sričiai, kurioje daugiausia dėmesio skiriama nuolatiniam pokyčiui. Studentai gali sužinoti apie diferencialinį skaičiavimą, kuris susijęs su kreivių linijų šlaitu ir pokyčių normomis arba integraliu skaičiavimu, kuris susijęs su matavimo plotais po kreivėmis ir kiekių kaupimu. Tokios klasės temos gali apimti linijinį modeliavimą, konstruktyvų analizę, pagrindinę skaičiavimo teoremą, išvestines priemones, integralus, ribas ir dar daugiau. Dažnai skaičiavimo kursai taip pat apima švietimą kitose matematikos srityse, pavyzdžiui, geometrijos, algebra ar trigonometrijos.

Tie, kurie užbaido kursą, dažnai sugeba sustiprinti savo matematinius sugebėjimus. Kiti įgūdžiai, kuriuos galima įgyti, yra analizė, problemų sprendimas ir kritinis mąstymas. Šie įgūdžiai gali padėti pagerinti darbo perspektyvas ir pažangą ateityje.

Studentai, norintys dalyvauti viename iš šių kursų, turėtų įsitikinti, kad yra galimos išlaidos. Reikėtų atsižvelgti į mokslą, mokesčius, vietą ir knygų išlaidas. Kadangi išlaidos mokykloms gali skirtis, kiekvienos mokyklos finansinė įstaiga turi prašyti daugiau informacijos.

Kokie darbai yra atviri tiems, kurie baigė vieną iš šių programų? Skaičiavimo kursuose įgytus įgūdžius galima pritaikyti įvairiose srityse. Studentai gali pasirinkti tapti mokslininkėmis, inžinieriais, tyrėjais, kompiuterių programuotojais ar analitikais; jie gali panaudoti savo sugebėjimus pramonės, pradedant nuo finansų iki technologijos. Daugelis studentų pasirenka tapti matematikos mokytojais, mokydami kitus apie šias sudėtingas sąvokas.

Tiems, kurie nori mokytis kalbos, įskaitant kursus vietos institucijose ar užsienio universitetuose, taip pat internetines klases, yra daugybė galimybių. Jei manote, kad esate pasirengęs pradėti, toliau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
edX
Kembridžas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Šis kolegijos lygio, kreditų reikalavimus atitinkantis „Precalculus“ kursas išmokys jus įgūdžių, reikalingų sėkmei būsimose „Calculus“ studijose.

Šis kolegijos lygio, kreditų reikalavimus atitinkantis „Precalculus“ kursas išmokys jus įgūdžių, reikalingų sėkmei būsimose „Calculus“ studijose. -
Kursai
Dalinės
15 savaitės
Anglų
Internetinės
 
Department of Mathematics University of York - Online Programs
Jorkas, Jungtinė Karalystė

Autoriai studijuoti Vynerio procesas ir Ito integralas gana išsamiai, daugiausia dėmesio skiriant rezultatams, reikalingų Black-Scholes pasirinkimo sandorio įkainojimo modelį. ... +

Autoriai studijuoti Vynerio procesas ir Ito integralas gana išsamiai, daugiausia dėmesio skiriant rezultatams, reikalingų Black-Scholes pasirinkimo sandorio įkainojimo modelį. Po plėtoti reikiamus Martingale savybes Šio proceso metu iš neatsiejama statybos ir Ito formulė (įrodyta išsamiai) tapti puošmena, tiek teorijos ir taikomųjų programų, ir pateikti konkrečių pavyzdžių, stochastinių diferencialinių lygčių naudojamų finansų. -
Kursai
Dalinės
4 - 8 mėnesiai
Anglų
Internetinės