ONLINESTUDIES

Ieškoti 4 internetinių kursai apie Rizikos vadybos studijos

Iš anksto savo išsilavinimą be reikalo jaudintis keliones į ir lankyti tradicinį mokymą klasėje ne nustatytu laiku, apsvarstyti renkantis internetinį kursą. Šios klasės siūlomi internetu į įvairių dalykų ir suteikia lankstumo, kad padaryti darbo ir / ar šeimą lengviau, o siekti švietimo tikslų lygį.

Taigi, kas yra internetinis kursas rizikos valdymą? Tai tipo programa dažnai siekiama mokyti studentus apie tai, kaip prognozuoti ir apsaugoti nuo rimtų problemų, kad būtų sutrikdyti bendrovės veiklą. Studijos gali būti darbo vietoje saugos, investicijų planavimo, ar draudimo polisus ir kursinių gali padengti portfelio teorija, saugos teisės aktai, arba hipotekos vertinimą. Kai kurie kursai gali būti nepriklausomas, o kiti gali būti dalis didesnių programas.

Pranašumai gali būti įgyta atsižvelgiant rizikos valdymo kursą.Pavyzdžiui, studentai gali sužinoti, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių keblumų tiek versle ir kitose gyvenimo srityse, kurios gali būti naudinga visoje būsimą karjerą. Be to, žinoma, gali padidinti kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius, kurie yra pageidautina darbdaviams.

Iš internetinių kursų kaina gali priklausyti nuo įvairių veiksnių. Pavyzdžiui, mokslą kainos paprastai pakeisti iš metų į metus, o kai kurios programos gali būti susijusios išlaidos knygų ir medžiagų. Finansinė pagalba gali būti prieinami, tačiau kreiptis į savo pasirinktą mokyklą tiesiogiai sužinoti daugiau apie finansinius aspektus.

Kas karjera yra atvira tiems, kurie imasi interneto kursą rizikos valdymą? Studentai gali eiti tapti rizikos valdymo analitikai, konsultantai, vadybininkai, ar padėjėjai pramonės šakų įvairovė. Jie gali dirbti draudimo, darbo vietos saugos ir sveikatos, ar investicijos, apsaugoti įmones ir kitas organizacijas iš rimtų problemų ir atsitiktinių įvykių.Korporacijos visų dydžių gali būti Ieškau ekspertai rizikos valdymą.

Norite pradėti? Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

4 Rezultatai Rizikos vadybos studijos Filter

Rizikos valdymas pasaulinės ekonomikos kursuose - SOAS Londono universitetas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Internetinės

Kas yra rizika? Šis nemokamas kursas nagrinėja finansų rinkas ir rizikos valdymo priemonių vaidmenį pasaulio ekonomikoje.

Skaityti daugiau

Įvadas į rizikos vertinimo internetinį kursą

Acudemy
Kursai
<
Dieninės
Anglų
Internetinės

Rizikos vertinimas yra sistemingas darbo veiklos apžiūros ir dalykų, galinčių padaryti didelę žalą žmonėms, turtui ar aplinkai, metodas.

Skaityti daugiau

įvaldyti matematinio finansų kursus internetu - portfelio teorija ir rizikos valdymas

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Kursai
<
Dalinės
<
4&nbsp;-&nbsp;8 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Ji suteikia aiškų požiūrį į taikymo sritį ir apribojimus vidutinė dispersija portfelio teorijos ir pristato populiarių šiuolaikinių rizikos priemones. Įrodymai pateikiami išsa ...

Skaityti daugiau

Kursas - rizikos valdymas

FX Academy
Kursai
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Internetinės

Kai pradėsite kelionę kaip prekybininkas, rizikuojate uždirbti savo sunkiai uždirbtą kapitalą. Dažnai paskutinis dalykas, kurį naujas prekybininkas mano apie tai, kaip valdyti ...

Skaityti daugiau