Peržiūrėti Internetinės kursus ir Pristatymų vadybos studijos

Internetinis kursas yra puikus būdas studentui įgyti daugiau žinių apie pasirinktą lauko ar dalykinės srities. Šios programos visapusiškai pasinaudoti šiuolaikinės technologijos, bendrauti vertingos informacijos ir paskirti namų per World Wide Web. Daug skirtingų klasių nėra. Jums gali būti įdomu: "Kas yra internete žinoma laivybos valdymą?" Tai tipo programa yra sukurta siekia… Skaityti daugiau

Internetinis kursas yra puikus būdas studentui įgyti daugiau žinių apie pasirinktą lauko ar dalykinės srities. Šios programos visapusiškai pasinaudoti šiuolaikinės technologijos, bendrauti vertingos informacijos ir paskirti namų per World Wide Web. Daug skirtingų klasių nėra.

Jums gali būti įdomu: "Kas yra internete žinoma laivybos valdymą?" Tai tipo programa yra sukurta siekiant padėti studentams išmokti viską apie pasaulio laivybos pramonėje, taip pat, kaip tapti lyderiais ir administratoriai joje. Studentai gali sužinoti apie importo ir eksporto, svarbaus terminologija, logistikos, jūrų teisė, rizikos valdymo, tarptautinių taisyklių, maršruto planavimas ir kt. Daugelis programų, taip pat siūlome galimybę studijuoti principus vadovavimas, mokymas studentus tapti valdytojai ar administratoriai.

Ši klasė tipas gali būti puikus būdas pagaląsti įgūdžių, kaip antai kritinio mąstymo, bendravimo, ar problemos sprendimo.Be to, laivybos valdymo kursas gali suteikti vertingos išsilavinimą ir galimybę padidinti savo žinias apie vieną iš didžiausių pasaulio pramonės.

Iš kurso kaina šioje srityje skiriasi priklausomai nuo šalies, kurioje įstaiga yra įsikūrusi ar metinių studijų pasikeitimus. Tai gera idėja atlikti finansinę mokslinių tyrimų prieš priimant įsipareigojimą stoti.

A karjeros įvairovė yra atvira tiems, kurie studijavo laivybos valdymas. Pavyzdžiui, jie gali tapti vadybininkai, konsultantai, administratoriai, analitikai ar planuotojai; jie gali dirbti įmonių aplink įvairių dydžių pasaulyje. Studentai gali pasirinkti specializuotis tam tikroje verslo srityje, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių ar finansų planavimą. Jie taip pat gali klijuoti su bendrojo lavinimo dėl laivybos pramonėje.

Ar norite imtis kursą laivybos ir tvarkymo?Pradėti labai paprasta - viskas, ką reikia padaryti, tai ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Instituto Marítimo Español
Community of Madrid, Ispanija

El Programa Superior en Gestión Naviera está dirigido a licenciados y graduados en Derecho, CC. Económicas, CC. Empresariales, ADE, Ciencias Náuticas, Ingenieros Navales o Ing ... +

El Programa Superior en Gestión Naviera está dirigido a licenciados y graduados en Derecho, CC. Económicas, CC. Empresariales, ADE, Ciencias Náuticas, Ingenieros Navales o Ingenieros de Caminos que deseen desarrollar su carrera profesional en la actividad marítimo-portuaria, sea en el área gerencial, en departamentos técnicos, comerciales y operacionales. -
Kursai
Dieninės
6 mėnesiai
Ispanų
Internetinės