ONLINESTUDIES

Peržiūrėti Internetinės kursų. Pradinio lavinimo studijos. Jungtinėje Karalystėje. 2021

Kursai - tai universitetų ir kitų tipų auktštųjų mokyklų siūlomos pavienės disciplinos, kurias priklausomai nuo savo poreikių gali rinktis viso pasaulio studentai. Tad nesvarbu, kokiu tikslu ieškote kursų, tikrai atrasite jums tinkamiausios specialybės, trukmės ir kainos akademinius kursus.

Pradinio mokymo pedagogikos studentai yra mokomi, kaip geriausiai informaciją pateikti ir įvairių akademinių dalykų pradmenis suteikti pradinukams. Būtent į šias akademines studijų programas įstoję studentai jų metu gali susidurti su tokiomis disciplinomis kaip pamokų planavimas, grupinio mokymo metodika, bendravimas su vaikais. Pedagogikos teorija, vaikų vystymasis ir psichologija ir t.t.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais internetinius Geriausias Kursai, Pradinio lavinimo studijos, Jungtinėje Karalystėje, 2021

2 Rezultatai Pradinio lavinimo studijos, Jungtinė Karalystė Filter

Mūsų Saulės sistema ir ne tik: pradinių mokslų kursų mokymas - Karališkoji observatorija, Grinvičas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
3 savaitės
Anglų
Internetinės

Patobulinkite savo žinias apie kosmoso mokslą, kad padėtumėte vykdyti pradines gamtos mokslų pamokas, kurios nėra šiame pasaulyje.

Skaityti daugiau

Sėkmingo mokymosi pradinėse klasėse palaikymas - Skaitymo universitetas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Internetinės

Sukurkite savo supratimą apie mokymąsi ir mokymą, kad įgytumėte pasitikėjimo remdami vaikus mokykloje kaip mokytojo padėjėją.

Skaityti daugiau