Filter
Kursai
Tempas: Visi

Ieškoti internetinės kursus, Plėtros studijos

Jei bandote įgyti profesinio tolesnio darbo ar karjeros kaitos, tuomet jums gali būti tinkamas pasirinkimas. Kursai taip pat tarnauja studentams, kurie turi įgyti papildomų reikalingų žinių prieš pradėdami įvairią akademinę programą.

"Plėtra" tapo garsiu žodžiu daugelyje sričių, ir jūs galite stebėtis, kas yra vystymosi tyrimų eiga? Tiesą sakant, plėtros tyrimai yra tarpdisciplininė sritis, kurioje iš esmės aptariami klausimai, susiję su socialiniais, kultūriniais, ekonominiais ir politiniais pokyčių mechanizmais, siekiant įveikti skurdą visame pasaulyje. Studentai, besimokantys į plėtros studijų kursus, gali sužinoti apie tarpusavyje susijusias temas įvairiose disciplinose: nuo aplinkosaugos studijų, moterų studijų, taikos ir konfliktų studijų iki visuomenės sveikatos, tarptautinių santykių ir inžinerijos. Plėtros studijų programoje dažnai siekiama sukurti aukštą studentų informavimo ir kritinio mąstymo įgūdžių lygį.

Tie, kurie sėkmingai baigė tokį kurso kursą, dažnai nusiramina keletą praktinių įgūdžių. Tai gali būti pagilinti gebėjimai analizuojant ir motyvuojant, pasitikėjimas atliekant tyrimus ir bendravimo įgūdžiai, ypač tinkami loginiam argumentavimui ir bendradarbiavimui.

Kursų, susijusių su vystymosi tyrimais, kaina labai skiriasi priklausomai nuo to, kur ji siūloma, ir kiek laiko kursas vyksta. Kai kurie yra pagrįsti semestro grafiku, o kiti yra siūlomi tam tikrą skaičių savaičių.

Kursai vystymosi studijose dažnai yra karjera, dirbantis kaip konsultantai, konsultantai ar politikos formuotojai su pagrindinėmis tarptautinėmis organizacijomis, tokiomis kaip Jungtinių Tautų Organizacija, Pasaulio Bankas ir Pasaulio sveikatos organizacija. Ši studijų sritis taip pat gali padėti studentams, norintiems tapti ne pelno organizacijų steigėjais ar direktoriais visame pasaulyje arba tiems, kurie siekia būti išrinktais pareigūnais, kurie daro įtaką viešajai tvarkai. Vystymosi tyrimai taip pat gali tapti akademinio mokslo ar pedagogo karjera.

Kadangi šios srities pasaulinis pobūdis yra tinkamas, kai kurie kursai studentams visame pasaulyje siūlomi internetu mokant. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Plėtros studijos

University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Švietimas Inžinerijos ir užstatytos aplinkos Sveikata ir Bendrijos Humanitariniai ir komunikacija Informacinės technologijos Kiek tai kainuos? Kaip kreiptis

University of Southern Queensland

[-]
Australija Australija internete
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba