$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti 3 internetinės kursų ir Neurologija

Dabar naršo kursai leis mokslininkams įgyti žinių disciplinų įvairovė. Kai organizuoti mokymą labiausiai dabartinių metodologijų, o kiti leidžia studentams kaupti kreditus studijų programą. Kas yra internetinis kursas neurologijos? Dauguma kursų dėmesio suteikiant studentams praktinių žinių apie nervų sistemą ir paprastai apima tokias temas, kaip mikrobiologija, anatomiją ir… Skaityti daugiau

Dabar naršo kursai leis mokslininkams įgyti žinių disciplinų įvairovė. Kai organizuoti mokymą labiausiai dabartinių metodologijų, o kiti leidžia studentams kaupti kreditus studijų programą.

Kas yra internetinis kursas neurologijos? Dauguma kursų dėmesio suteikiant studentams praktinių žinių apie nervų sistemą ir paprastai apima tokias temas, kaip mikrobiologija, anatomiją ir psichologiją. Mokslininkai paprastai išmokti neurologijos gali būti taikomas ir kaip visi nervų sistemos darbą dalys kartu. Kai kurios paskaitos leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į tokiose srityse, kaip pažinimo psichologija ar ligų, kuriomis serga nervų sistemą. Mokymo programos gali apimti, kaip smegenys laikui bėgant kinta ir reaguoja į pažinimo sutrikimus, taip pat, kaip valios gali paveikti psichologija.

Baigęs internetu kursą neurologijos, studentai paprastai galima atpažinti mažėja pažinimo požymiai.Jie taip pat suprasti, kaip įvairių sričių dirbti kartu kurti žmogaus smegenų supratimą. Šios žinios gali padėti mokslininkams uždirbti laipsnį mokslų.

Studentai paprastai gali baigti internete kursą per vieną ar du semestrus. Nors atsižvelgiant klases internete yra paprastai pigiau nei lankyti užsiėmimus universiteto miesteliu, kainos dažnai skiriasi tarp institucijų. Tai dažniausiai geriausias mokslininkai kreiptis į savo pasirinktą programą detalesnės informacijos apie mokslą.

Internetinis kursas neurologijos gali sukelti studentus link daug įdomių sričių mokslų. Jie gali pasirinkti dirbti su vyresnio amžiaus pacientams, studijuoja skirtingus etapus pažinimo mažėja ir rasti naujų būdų, kaip padėti šiems pacientams. Mokslininkai taip pat gali dirbti medicinos įstaigose studijuojančių kaip smegenys veikia žmogaus elgesį arba atliekančių tyrimus, sužinoti daugiau apie tai, kaip nervų sistema veikia.Kai kurie studentai gali dirbti su archeologų suprasti, kaip žmonių ir gyvūnų smegenys laikui bėgant.

Dabar naršo kursai suteikia studentams galimybę mokytis iš žymių universitetų visame pasaulyje. Vienas iš interneto švietimo nauda yra ta, kad dažnai leidžia mokslininkai, kad tilptų savo studijas į savo grafiką. Norėdami pradėti savo internetinį kursą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
FutureLearn
Norman Gardens, Australija

Atraskite naują edukacinių neuromokslų sritį. Studijuokite įrodymais pagrįstus tyrimus apie neuromokslų taikymą mokantis.

Atraskite naują edukacinių neuromokslų sritį. Studijuokite įrodymais pagrįstus tyrimus apie neuromokslų taikymą mokantis. -
Kursai
Dalinės
8 savaitės
Anglų
Internetinės
 
Vrije University - Summer & Winter graduate programs
Amsterdamas, Olandija

This online course aims to provide students with knowledge into the state-of-the-art in interpersonal neuroscience, basic research skills and tools for developing applications ... +

This online course aims to provide students with knowledge into the state-of-the-art in interpersonal neuroscience, basic research skills and tools for developing applications of interpersonal neuroscience for artistic contexts. -
Kursai
Dieninės
5 dienos
Anglų
10 Sau. 2022
15 Lapk. 2021
Internetinės
 
FutureLearn
Keiptaunas, Pietų Afrikos Respublika

Sužinokite apie svarbiausias mokslo ir filosofines sąvokas, kad suprastumėte savo protą, naudodamiesi šiuo nemokamu internetiniu kursu.

Sužinokite apie svarbiausias mokslo ir filosofines sąvokas, kad suprastumėte savo protą, naudodamiesi šiuo nemokamu internetiniu kursu. -
Kursai
Dalinės
6 savaitės
Anglų
01 Lapk. 2021
Internetinės