Filter
Kursai
Tempas: Visi

Palyginti internetinės studijų programos kursus apie Miestų dizaino studijos

Kursai skirtingose ​​disciplinose gali sustiprinti studentų žinias apie konkrečias temas ir išplėsti jų pasaulėžiūrą. Kursai gali būti rengiami atskirai arba kaip dalis universitetinio laipsnio įgijimo plano.

Tie, kurie domisi miestų planavimu, gali stebėtis, kas yra miesto dizaino kursas? Miesto srautą ir kultūrą galima diktuoti ir sustiprinti pagal jo dizainą. Miestų planavimo kursų studentai gali sužinoti apie svarbius miestų planavimo ar filialo reguliavimo aspektus į įvairius miestų planavimo aspektus, tokius kaip ekologiška ekonomika ar tvari plėtra. Jie taip pat galėtų studijuoti kultūros paveldą ir tai, kaip jis paveikia miestų projektus.

Šių kursų studentai gali įgyti projektų valdymo įgūdžių, kurie yra taikomi ir asmeniniams, ir profesiniams tikslams. Jie gali patobulinti erdvinę vizualizaciją planuojant pokyčius ir suplanuojant miestų ateitį. Tyrimo įgūdžiai yra sustiprinti, nes studentai analizuoja naudojimo atvejų scenarijus ir išmoksta urbanistinio dizaino ekonominius, politinius ir fizinius padarinius.

Miesto projektavimo kursai labai priklauso nuo pasirinkto mokymosi metodo ir vietos. Yra daugybė internetinių variantų, o kiekviena įstaiga turi skirtingus mokesčius už mokslą, todėl mokiniai turėtų mokytis mokyklose, kuriose jie domina, prieš pradedant.

Dalyvavimas miesto dizaino kursuose gali paruošti studentus tolesniam kursiniam darbui ir aukštesnio laipsnio urbanistiniam projektui. Ši gana nauja karjeros sritis yra dviejų profesijų sintezė: architektas ir miesto planuotojas. Miestų projektavimo kursas gali būti naudingas studentams, atvykstantiems į bet kurią iš šių profesijų. Kiti gali naudoti šį kursą, siekdami užimtumo kaip kraštovaizdžio architektai, aplinkosaugos vadybininkai ar istoriniai konservantai.

Kai kurie miesto plėtros kursai vyksta toje srityje, kur studentai gali panaudoti savo besivystančių įgūdžių planuoti miestą ir apylinkes aplink juos. Kiti kursai yra prieinami internete ir suteikia studentams lankstumo studijų laiko ir vietos. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Miestų dizaino studijos

MADIN USAL

Neeilinis Kursas: regeneravimas ir miesto projektavimo, on-line. ... [+]

Neeilinis Kursas: regeneravimas ir miesto projektavimo, on-line.

Individualus laiką ir trukmę. 20 valandos. 2 kreditus. Kaina: 90 € Įprasta registracija. 60 € universiteto studentai.

Įrašas Salamankos universitetas.

Sertifikatas: kas du mėnesius, oficialus diplomas, Salamankos universitetas išleido bus išduotas.

Programa Įvadas į miestų regeneraciją. Miestų regeneravimo reguliavimo aspektai. Case Study miestų regeneravimo. Suvokimas ir miesto projektavimo. [-]
Ispanija Salamanca
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
20 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba