Filter
Kursai
Paragvajus Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti visas Internetinės Kursai ir Mados rinkodara ir Paragvajuje ir 2019

Vienas iš geriausių būdų gauti norimą darbą ir greičiau kopti karjeros laiptais yra investuoti į aukštąjį išsilavinimą. Tam tikrų disciplinų kursai studentams gali suteikti daugybę privalumų ir atverti tolimesnės akademinės, o taip pat ir profesinės karjeros galimybių. Viso pasaulio universitetai, kolegijos ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti įvairiausių disciplinų bei tipų kursus, kurie gali padėti pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o taip pat galbūt ir asmeninių tikslų.

Jeigu norėtumėte dirbti mados industrijoje, galbūt susidomėtumėte mados rinkodaros akademinėmis studijų programomis. Šias studijas pasirinkę studentai paprastai ne tik mokosi mados produktų pardavimo subtilybių, bet ir yra supažindinami su įvairiomis rinkodaros technikomis bei mados produktų ir paslaugų vartojimo skatinimo būdais.

Paragvajus, oficialiai Paragvajaus Respublika, yra išėjimo į jūrą šalis Pietų Amerikoje, ribojasi su Argentinos pietuose ir pietvakariuose, Brazilija į rytus ir šiaurės rytus, ir Bolivija šiaurės vakaruose. Sostinė Asunsjonas yra vienas iš seniausių miestų Pietų Amerikoje.

Prašyti daugiau informacijos Internetinės geriausią kursai apie Mados rinkodara apie Paragvajuje apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mados rinkodara, Paragvajus

ADEN Business School

Mados pasaulyje auga greitai ir pastoviu tempu tampa itin konkurencingą rinką su nuolatinės inovacijos ir nusimanantys vartotojui pasaulines tendencijas ir pirkėjo netrad ... [+]

Mados pasaulyje auga greitai ir pastoviu tempu tampa itin konkurencingą rinką su nuolatinės inovacijos ir nusimanantys vartotojui pasaulines tendencijas ir pirkėjo netradicinėse kanalų. Mokymas ir vizija nuo Atsižvelgiant į prekybos vietą tapo šiandien, kartu su dizainerių kūrybiškumą, išskirtinio poreikio dizainerių, verslininkų, verslininkai, vadovai ir pramonės tiekėjų drabužių, avalynės ir aksesuarų.

Tikslai

Baigus baigtas, dalyvis bus pasiekti šie perdavimo tikslus:

Prisidėti prie konkurencinės plėtros bendrovių mados sektoriuje per mokymosi koncepcijas rinkodaros ir bylas. Taikyti rinkodaros priemones ir metodus pradedant asmeninio įmonę... [-]
Paragvajus Asuncion
February 2020
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba