Filter
Kursai
Salvadoras Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Internetinės kursų ir Mada ir Salvadore ir 2019

Individualūs kursai studentams leidžia patiems pasirinkti juos labiausiai dominančias disciplinas ir jų akademinius ir profesiniu tikslus geriausiai pasiekti padėsiančius akademinius dalykus. Tad būtent aukštųjų mokyklų siūlomi kursai studentams gali padėti įgyti jų poreikius geriausiai pateisinsiantį akademinį išsilavinimą. Be to, dėl jų suteikiamos laisvės būtent kursus gali pasirinkti ir jau pilnu etatu dirbantys, šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys žmonės.

Dizaino studijų programos ypatingai tinka tiems, kas domisi rūbų dizainu bei turi stiliaus pojūtį. Mados studijas pasirinkę studentai analizuoja mados bei rūbų dizaino teorijas, naujausias tendencijas bei istoriją.

Yra universitetų Salvadoras, keli teikiančių bendrąjį išsilavinimą, ir daug su specializacijos sritis numerį. Šios mokyklos gali patenkinti studentų iš įvairių šalių poreikius su skirtingomis kultūrinės ir kalbinės aplinkos. Su turtingu paveldu, Salvadoras studentams siūlo gražus kultūrinę patirtį.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Internetinės studijos geriausius Kursai ir Mada ir Salvadore ir 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mada, Salvadoras

ADEN Business School

Mados pasaulyje auga greitai ir pastoviu tempu tampa itin konkurencingą rinką su nuolatinės inovacijos ir nusimanantys vartotojui pasaulines tendencijas ir pirkėjo netrad ... [+]

Mados pasaulyje auga greitai ir pastoviu tempu tampa itin konkurencingą rinką su nuolatinės inovacijos ir nusimanantys vartotojui pasaulines tendencijas ir pirkėjo netradicinėse kanalų. Mokymas ir vizija nuo Atsižvelgiant į prekybos vietą tapo šiandien, kartu su dizainerių kūrybiškumą, išskirtinio poreikio dizainerių, verslininkų, verslininkai, vadovai ir pramonės tiekėjų drabužių, avalynės ir aksesuarų.

Tikslai

Baigus baigtas, dalyvis bus pasiekti šie perdavimo tikslus:

Prisidėti prie konkurencinės plėtros bendrovių mados sektoriuje per mokymosi koncepcijas rinkodaros ir bylas. Taikyti rinkodaros priemones ir metodus pradedant asmeninio įmonę... [-]
Salvadoras San Salvador
February 2020
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba