Filter
Kursai
Paragvajus Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti visus internetines Kursų studijos. Mada. Paragvajuje. 2019

Individualūs kursai studentams leidžia patiems pasirinkti juos labiausiai dominančias disciplinas ir jų akademinius ir profesiniu tikslus geriausiai pasiekti padėsiančius akademinius dalykus. Tad būtent aukštųjų mokyklų siūlomi kursai studentams gali padėti įgyti jų poreikius geriausiai pateisinsiantį akademinį išsilavinimą. Be to, dėl jų suteikiamos laisvės būtent kursus gali pasirinkti ir jau pilnu etatu dirbantys, šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys žmonės.

Mados akademinės studijos studentams suteikia ypatingai geras galimybes lavinti savo mados pojūtį bei nagrinėti rūbų, aksesuarų bei avalynės dizaino subtilybes. Mados studijas pasirinkę studentai išsamiai studijuoja įvairius stilius, nagrinėja mados istoriją bei mokosi rūbų dizaino paslapčių.

Domina palanki vieta gyventi ar studijuoti Pietų Amerikoje? Kodėl manote, kad bet koks tolesnis! Atvykite į Paragvajaus ir mėgautis saikingai ir subtropinio klimato šalies, kaip jums studija kokybės kursus nacionalinio universiteto Asunsjonas, Universidad Americana ir autonominio universiteto Asuncion tarp kitų populiariausių institucijose.

Susisiekti su universitetu internetinius Geriausi kursai apie Mada apie Paragvajuje apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mada, Paragvajus

ADEN Business School

Mados pasaulyje auga greitai ir pastoviu tempu tampa itin konkurencingą rinką su nuolatinės inovacijos ir nusimanantys vartotojui pasaulines tendencijas ir pirkėjo netrad ... [+]

Mados pasaulyje auga greitai ir pastoviu tempu tampa itin konkurencingą rinką su nuolatinės inovacijos ir nusimanantys vartotojui pasaulines tendencijas ir pirkėjo netradicinėse kanalų. Mokymas ir vizija nuo Atsižvelgiant į prekybos vietą tapo šiandien, kartu su dizainerių kūrybiškumą, išskirtinio poreikio dizainerių, verslininkų, verslininkai, vadovai ir pramonės tiekėjų drabužių, avalynės ir aksesuarų.

Tikslai

Baigus baigtas, dalyvis bus pasiekti šie perdavimo tikslus:

Prisidėti prie konkurencinės plėtros bendrovių mados sektoriuje per mokymosi koncepcijas rinkodaros ir bylas. Taikyti rinkodaros priemones ir metodus pradedant asmeninio įmonę... [-]
Paragvajus Asuncion
February 2020
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba