$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus internetiniai kursų apie Kosmoso studijos

Internetinis kursas suteikia studentams galimybę įgyti išsamių žinių apie tam tikrą temą nepadarydama į visą studijų programą. Studentai gali imtis internetinius kursus rengiantis tolesniam mokymuisi arba didinti profesinę kvalifikaciją. Kas yra internetinis kursas kosmoso mokslų? Tai, žinoma, tipo orientuota į moksliniais aspektais aeronautikos pramonėje ir padeda studentams u… Skaityti daugiau

Internetinis kursas suteikia studentams galimybę įgyti išsamių žinių apie tam tikrą temą nepadarydama į visą studijų programą. Studentai gali imtis internetinius kursus rengiantis tolesniam mokymuisi arba didinti profesinę kvalifikaciją.

Kas yra internetinis kursas kosmoso mokslų? Tai, žinoma, tipo orientuota į moksliniais aspektais aeronautikos pramonėje ir padeda studentams ugdyti gebėjimus, reikalingus srityje. Kursai gali apimti teorinius tokias temas, kaip orbitinių mechanikos ir mokslinio stebėjimo, taip pat praktinių programų, tokių kaip nuotolinio stebėjimo, GPS, žemėlapių ir palydovinių ryšių. Studentai taip pat gali studijuoti verslo temas, susijusias su aviacijos pramonėje, įskaitant valdžios reglamentai, finansavimo ir karinių sutarčių.

Internetinis kursas kosminės erdvės mokslų studentams siūlo daug privalumų, pavyzdžiui, padidėjusios matematikos ir analitinių įgūdžių, kurie gali būti naudojami visoje plačias mokymo ir karjeros tikslus.Studentai gali sužinoti daugiau apie mokslinių principų kosmoso ir daugelio disciplinų ir karjeros srityse galimų.

Dabar naršo kursai suteikia intensyvų mokymą ir paprastai tarp mėnesį ir metus. Išlaidos svyruoja priklausomai nuo laiko ir mokymo metodų ilgio, todėl susisiekę tiesiogiai su mokyklos yra geriausias būdas gauti tikslią sąskaita informaciją.

Erdvę pramonė yra labai įvairi, ir yra daug skirtingų karjeros keliai laisvų absolventams internete žinoma. Kai gali pasirinkti tęsti savo mokymosi kelią su bakalauro, magistro ar doktorantūros tapti astronautai, inžinieriai, technologai, ar kosmoso mokslininkai. Studentai taip pat gali ieškoti darbo kelių vyriausybinių agentūrų, tokių kaip NASA, ISA ir CNES, taip pat privataus sektoriaus įmonėms. Space mokslininkai gali dirbti mokslinių tyrimų ir plėtros arba praktinių programų, tokių kaip žemėlapių, palydovinė kontrolės ir vaizdų analizė.Kursinių taip pat gali parengti studentus mokyti profesinio tobulinimosi kursus.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie mokslo aspektų aeronautikos pramonėje rengiantis mokykloje ar darbe, internetinis kursas gali būti puikus pasirinkimas. Jūs galite mokytis iš bet kur su grafiką, kuris atitinka jūsų gyvenimo būdą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Perimeter Institute
Vaterlo, Kanada

Šis mokymosi modulis supažindina su šiuolaikine kosmologija ir kaip paaiškina keletą eksperimentinių faktų apie mūsų Visatą. Pirmiausia aptariame homogeninę visatą, aprašytą F ... +

Šis mokymosi modulis supažindina su šiuolaikine kosmologija ir kaip paaiškina keletą eksperimentinių faktų apie mūsų Visatą. Pirmiausia aptariame homogeninę visatą, aprašytą FRW erdvėlaikyje, paaiškiname įvairius materijos turinio komponentus, paliečiame Didžiojo sprogimo nukleosintezę, CMB, tamsiąją medžiagą ir tamsiąją energiją. Mes taip pat aptariame infliacijos įvedimo motyvus ir tai, kaip ji numato teisingus svyravimus, kurie lemia struktūros formavimąsi mūsų Visatoje. -
Kursai
English (Canada)
Internetinės