close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti Internetinės kursus. Korėjiečių kalbos studijos

Internetiniai kursai atneša pasaulį į savo rankas. Jie teikia mokymosi galimybes žmonėms, kurie gali gyventi toli nuo tradicinių kolegijų ar norintys mokytis savo tempu. Kursai gali būti rengiami atskirai arba pagal laipsnio ar sertifikavimo programas. Kas yra internetinis kursas korėjiečių kalba? Korėjiečių internetinė klasė tikriausiai mokys gramatiką, žodyną, skaitymą ir r… Skaityti daugiau

Internetiniai kursai atneša pasaulį į savo rankas. Jie teikia mokymosi galimybes žmonėms, kurie gali gyventi toli nuo tradicinių kolegijų ar norintys mokytis savo tempu. Kursai gali būti rengiami atskirai arba pagal laipsnio ar sertifikavimo programas.

Kas yra internetinis kursas korėjiečių kalba? Korėjiečių internetinė klasė tikriausiai mokys gramatiką, žodyną, skaitymą ir rašymą. Užbaigus pamoką, užduotis gali būti priskirtos studentui prieš kitą numatytą susitikimą. Priklausomai nuo kursų lygio ir jo palengvinančios institucijos lygio, kultūrinė informacija gali būti dalijama ir aptariama. Kai kurios užsiėmimai vyksta grupėmis, o kitos - viena su vienu instrukcija. Nepaisant internetinio formato, daugeliu atvejų mokiniai gali bendrauti su instruktoriumi gauti papildomos pagalbos.

Amerikoje, Europoje ir Okeanijoje esantys žmonės, kurie nori keliauti į Korėją, gali būti naudingi iš anksto mokydami korėjiečių kalbą. Korėjos piliečių vaikai ir anūkai gali būti auginami žemėje toli nuo savo šeimos namų, o kursas gali padėti jiems geriau suprasti jų kilmę.

Korėjos kurso kaina skiriasi. Būsimieji studentai gali palyginti mokymo programas su klasių kainomis, kad sužinotumėte, kokie pasiūlymai yra jiems geriausi.

Pietų Korėja samdo keletą anglų kalbos mokytojų, o interviu metu gali kalbėti šiek tiek korėjiečių, gali nustebinti nuomos vadybininku. Automobilių ir puslaidininkių pramonėje dirba nemažai korėjiečių, o užsieniečių galimybės gali būti prieinamos inžinerijos, valdymo ir žmogiškųjų išteklių. Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Australijoje ir už jos ribų asmenys, turintys išsilavinę kalbos žinias, gali dirbti kaip vertimai žodžiu praktiškai arba asmeniškai.

Suteik savo svajones tikrovės dozę ir pradėkite mokymosi kelionę. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
FutureLearn
Seulas, Pietų Korėja

Gaukite įvadą apie Korėjos kalbą ir kultūrą naudodamiesi šiuo internetiniu korėjiečių kalbos kursu iš Hanyang universiteto Seule.

Gaukite įvadą apie Korėjos kalbą ir kultūrą naudodamiesi šiuo internetiniu korėjiečių kalbos kursu iš Hanyang universiteto Seule. -
Kursai
Dalinės
6 savaitės
Anglų
Internetinės