close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti 2 internetiniai kursai, Kinų kalbos studijos

Internetiniai kursai suteikia panašių mokymosi galimybių, kaip ir fizinėse klasėse. Patogumas, kad galėtumėte prisijungti beveik bet kur, padaro juos populiarus užimtiems žmonėms, kurie žongluoja daugybę įsipareigojimų. Kas yra internetinis kursas kinų kalba? Dauguma kursų dėsto mokinius tiksline kalba, skaitant, rašydami, klausydamiesi ir kalbėdami pratybas. Kai kurias klases… Skaityti daugiau

Internetiniai kursai suteikia panašių mokymosi galimybių, kaip ir fizinėse klasėse. Patogumas, kad galėtumėte prisijungti beveik bet kur, padaro juos populiarus užimtiems žmonėms, kurie žongluoja daugybę įsipareigojimų.

Kas yra internetinis kursas kinų kalba? Dauguma kursų dėsto mokinius tiksline kalba, skaitant, rašydami, klausydamiesi ir kalbėdami pratybas. Kai kurias klases lengvina automatizuota sistema, o kitus vadovauja gyvas instruktorius. Galbūt galėsite rasti kursą, skirtą vaikams, verslo mokiniams ar keliautojams. Klasės dažniausiai vyksta keliais kompetencijos lygiais, o studentai gali pasirinkti tokius dialektus, kaip mandarinų ar kantoniečių. Į pamokas gali būti įtraukta informacija apie Kinijos istoriją ir papročius.

Kinų mokymasis leidžia bendrauti su daugiau gimtoji kalba nei bet kuri kita pasaulio kalba. Kalbos kursai taip pat gali paskatinti supratimą, kuris padeda sulaužyti kultūrines kliūtis. Gramatika, abėcėlė ir kalbiniai tonai labai skiriasi nuo vakarietiškų dialektų, o daugelis besimokančiųjų mano, kad ugdymo procesas yra giliai praturtintas.

Kurso kaina labai priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Grupės pamokos paprastai yra labiau prieinamos nei klasės, kurias teikia privatus dėstytojas. Jei norite sužinoti daugiau, susisiekite tiesiogiai su institucija.

Tie, kurie turi mandarinų kalbos įgūdžius, gali keliauti į žemyninę Kiniją ir Taivaną, kad susipažintų su komandomis, vertintų pardavėjus ir derėtų dėl verslo sandorių. Tautos, kuriose kalbama tautine kalba, gamina elektroniką, tekstilės gaminius ir vartojimo gaminius, o darbo galimybes galima rasti prekybos, valdymo ir kokybės kontrolės srityse. Dėl pinigų sumos, ištekančios į šias zonas ir iš jų, papildomos pozicijos gali būti finansuojamos.

Kino mokymasis gali būti įdomus ir sunkus darbas. Kuo greičiau pradėsite, tuo greičiau galėsite pasinaudoti savo studijų nauda. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
西交利物浦大学
Sudžou, Kinija

Sužinok ką nors naujo šią vasarą. Praleiskite dvi savaites mokydamiesi kinų kalbos (mandarinų) internete, taip pat skanaukite kinų kultūrą ir verslą.

Sužinok ką nors naujo šią vasarą. Praleiskite dvi savaites mokydamiesi kinų kalbos (mandarinų) internete, taip pat skanaukite kinų kultūrą ir verslą. -
Kursai
Dieninės
Dalinės
2 savaitės
Anglų
Internetinės
 
Preply
Brookline, Jungtinės Amerikos Valstijos

Ar pasiruojate egzaminui? Kaip pasiruošti keliauti į kinų kalbančią šalį? Ar gramatika supainioja ar norite pagerinti savo tarimą? Nesvarbu, koks jūsų dabartinis kinų kalbos į ... +

Ar pasiruojate egzaminui? Kaip pasiruošti keliauti į kinų kalbančią šalį? Ar gramatika supainioja ar norite pagerinti savo tarimą? Nesvarbu, koks jūsų dabartinis kinų kalbos įgūdžių lygis, internetinis mokymasis leidžia pasiekti visą savo potencialą pagal savo tvarkaraštį. -
Kursai
Dalinės
Kinijos
Rgs. 2021
Internetinės