Filter
Kursai
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 9 Internetinės studijos kursus - Ispanų kalbos studijos

Kursas programa yra studijų sritis, kuri orientuota į konkrečias temas ir įgūdžių. Dabar naršo kursai yra prieinami ištisus metus ir gali būti naudojamas siekiant gauti laipsnį, bet jie taip pat gali veikti kaip studentams, kurie norėtų sustiprinti savo esamus kvalifikaciją papildas.
Kas yra internete žinoma ispanų? Prisijungę Ispanų kalbos kursai suteikia studentams galimybę tyrinėti naują kalbą nagrinėjant pagrindinio žodyno, sakinių struktūrą ir tarimą. Studentai taip pat galite rasti pamokas greičio Ispanijos arba užsiregistruoti privačių pamokų. Kai kurios paskaitos net pasinerti į konkrečius tarmių išvengti neteisingo ir pagerinti tarptautinį bendradarbiavimą. Papildomos temos gali apimti lingvistika, grupės nurodymas ar kultūros požiūriu kilmę.
Dabar mokiniai gali išmokti kalbėti ispanų praktikuojančių žodžiu ir raštu įgūdžius. Reikalaujamos tapti laisvai ispanų darbą suma rodo natūralų gebėjimą išlaikyti informacijos, o jį taikyti realaus pasaulio situacijas.Tai gali būti naudinga, verslo derybose ar konkrečių atvejų tyrimus, kurie vyksta tarptautiniu lygiu.

Ispanijos kalbama daugelyje skirtingų šalių, todėl Dabar naršo kursai populiarus variantas studentams, kurie gyvena atokiose vietose ir tiems, kurie gyvena arti College Campus. Iš registracijos kaina paprastai priklauso nuo to, ką mokyklos nuspręsite dalyvauti ir kurso trukmė.
Internetinis kursas ispanų gali sukelti darbo galimybes beveik bet kurioje srityje. Pavyzdžiui, studentai, kurie turi natūralų sugebėjimą mokyti gali padėti kitiems mokytis ispanų. Tiems, kurie norėtų gyventi ar dirbti į kitą šalį, ispanų taip pat suteikia bendravimo priemones, kurios praplečia studento galimybes įsidarbinti. Daugelyje pramonės šakų, dvikalbiai darbuotojai taip pat laikoma vertinga, ypač kai ji ateina į rinką, sveikatos priežiūros ir administravimo.
Internetinių kursų prisitaikymas leidžia paprastai lengva studentams atlikti savo ugdymo tikslus. Be to, tyrimo medžiagos prieinamumas leidžia mokytis patogiau studentams įvairaus amžiaus ir išsilavinimo. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

9 Rezultatai Ispanų kalbos studijos

Cambridge Institute

Mūsų kursai, pradėti 2012 m. Rugsėjo mėn., Įskaitant kalbos įgūdžių ugdymą ir visų žinių, reikalingų Kembridžo universiteto oficialiuose tyrimuose (KET, PET, FCE, CAE, BU ... [+]

Šis anglų / ispanų kursas leis studentams iš viso pasaulio įgyti pagrindinį supratimą ir gramatikos praktiką.

Tai apima keturių kalbos įgūdžius: skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą , naudojant teksto, vaizdo ir interaktyvius pratimus, kuriuos automatiškai ištaiso sistema.

Šis kursas vyksta per mūsų internetinę platformą, kuri pasiūlo skirtingus teminius vienetus, kurių intensyvumas ir sunkumas priklauso nuo studento anglų lygio.

Kursą sudaro: mokymo ir garsinės medžiagos, naujienų skyrius, kai kurių svarbiausių interneto svetainių anglų ar ispanų kalbomis nuorodos ir žodynai, išversti visus žodžius ir išraiškas.

Jūs turite 3 mėnesius patekti į platformą, atlikti pratimus, mokytis ir išplėsti savo žodyną ir tuo pat metu sustiprinti gramatiką.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
3 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Preply

Ar kada nors svajojote kalbantis ispanų kalbą laisvai? Mūsų interaktyvioji platforma žino, kaip įgyvendinti savo svajones ir padėti jums pasiekti savo kalbos tikslus. Kel ... [+]

Ar kada nors svajojote kalbantis ispanų kalbą laisvai? Mūsų interaktyvioji platforma žino, kaip įgyvendinti savo svajones ir padėti jums pasiekti savo kalbos tikslus. Keletą metų " Preply teikia studentams iš viso pasaulio kvalifikuotą pagalbą.

Ieškote tarptautiniu mastu sertifikuoto mokytojo? Jokiu problemu. Čia mūsų svetainėje galite naršyti geriausių ispanų mokytojų bazę, peržiūrėti jų profilius ir samdyti tuos, kurie jums labiausiai patinka. Tūkstančiai mokinių jau nustatė, kad mokymasis internetu yra patogus, greitas ir ekonomiškas būdas geriau suprasti kalbą.

Norite įveikti baimę kalbėti užsienio kalba? Jei taip, mūsų platforma bus tikrai naudinga. Tiesiog suplanuokite savo pirmąją internetinę pamoką su labiausiai jums tinkančiu mokytoju ir pradedite įdomią kelionę į ispanų gramatikos, žodyno ir tarimo pasaulį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Brookline
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tico Lingo

Dabar naršo ispanų kalbos klasė su " Tico Lingo profesoriaus studija ir mokosi ispanų internete su vietiniu Kosta Rikos ispanišku " Tico Lingo profesoriumi. Nus ... [+]

Dabar naršo ispanų klases su " Tico Lingo profesoriumi

Studijuokite ir mokykitės ispanų internete su vietiniu Kosta Rikos ispanų profesoriumi iš " Tico Lingo . Nustatykite savo tvarkaraštį ir studijuokite temas, kurios jums labiausiai domina. Užsiregistruokite prieš arba po pamokymo programos ir gaukite 15% nuolaidą internetinėms klasėms!

Valandos kaina: 23 USD / val

Prisijunkite prie "Skype" su gyvu Ispanijos profesoriumi iš Kosta RikosNustatykite savo tvarkaraštį (rekomenduojame 1 valandos klases)Gaukite 15% nuolaidą su įregistruotos programos paketu [-]
Kosta Rika Heredia
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 valanda
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lingoci

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždu ... [+]

Išmokti ispanų greitą.

Mėgaukitės internetinėmis ispanų kalbos pamokomis su patyrusiu, vietiniu dėstytoju. Vykdykite planą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Mes vertiname 4,8 žvaigždutes iš 5 studentų iš viso pasaulio.

Interaktyvus, pritaikytas

Pagerinkite savo ispanų kalbą greitai, naudodami pamokas, pritaikytas jūsų lygiui, tikslams ir interesams. Jūs mokysite internete (per "Skype") su specialiu dėstytoju, bendrausite su mokymosi medžiaga ir dalinsis ja, kaip ir jūs, klasėje.

Sužinokite bet kur ir bet kada.

Sužinokite, kada jus domina iš bet kurios vietos. Mūsų išplėstinė planavimo technologija leidžia lengvai užsukti pamokas. Jūs netgi galite juos tiesiogiai įtraukti į savo internetinį kalendorių ir gauti el. Laišką ir SMS priminimus, kurie padės organizuoti jūsų veiklą.... [-]

Ispanų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eureka School of Spanish Language

Yra kursai visų lygių ispanų, nuo pradedančiųjų iki aukščiausio lygio. ... [+]

Rekomenduojamos klasės studentams, kurie neturi daug laiko ir negali dalyvauti akis į akį.

Rekomenduojamos klasės studentams, kurie neturi daug laiko ir negali dalyvauti akis į akį. Yra kursai visų lygių ispanų, nuo pradedančiųjų iki aukščiausio lygio.

Kursai skirti tiems, kurie nori mokytis ar tobulinti ispanų kalbos lygį iš savo namų, nes tik jums reikia prisijungti prie interneto ir įdiegti "Skype", kad galėtumėte lankyti pamokas.

[-]
Ispanija Madridas
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Distance Learning Centre

Ispanijos tokio lygio kurso tikslas yra skatinti keturių esminių įgūdžių įgijimą: klausytis, kalbėjimo, skaitymo ir ispanų kalbą raštu. Jis tai daro per penkis skirsnius ... [+]

Ispanijos tokio lygio kurso tikslas yra skatinti keturių esminių įgūdžių įgijimą: klausytis, kalbėjimo, skaitymo ir ispanų kalbą raštu. Jis tai daro per penkis skirsnius struktūrą.

Tai lygis Kursas apima naują Edexcel linijinio mokymo programą, kuria egzaminams 2018 gegužės / birželio arba vėlesniais metais.

Kursas apima šias 8 vienetus:

1 Vienetas: "La evolución de la Sociedad Española 2 Vienetas: "La Cultura Política Y Artistica en el mundo de habla Hispana 3 Vienetas: Literatūra pasirinkimas: Bodas de Sangre iki Lorca 4 Vienetas: KAIP klausymo, skaitymo ir vertimo 5 Vienetas: "La inmigración Y La SOCIEDAD daugiakultūrėje Española 6 Vienetas: "La dictadura franquista Y La transición la Democracia 7 Vienetas: Literatūra pasirinkimas: Kronika de una Muerte Anunciada Gabriel García Márquez 8 vienetai: A lygio klausymo, skaitymo ir vertimo ... [-]
Jungtinė Karalystė JK internete
Registracija galima
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BRIC Language Systems

Ekspertai sutinka, mokymosi ispanų yra naudinga, kai kalbama auga verslą į pietus nuo sienos. Įmonių gigantai nepavyko tarptautiniu, nes jie nesuprato vietinę kultūrą. J ... [+]

Ekspertai sutinka, mokymosi ispanų yra naudinga, kai kalbama auga verslą į pietus nuo sienos. Įmonių gigantai nepavyko tarptautiniu, nes jie nesuprato vietinę kultūrą. Jei norite sėkmingai Lotynų Amerikoje reikia kalbėti kalbą ir suprasti kultūrą.

Tegul ispanų kalbos mokymo ekspertai BRIK kalbos sistemos padeda jums pavyks savo tarptautinių pastangų, pasinaudojant mūsų verslo orientuota Ispanų kalbos kursai ir paslaugos.

BRIK Kursai funkcija:

Gimtoji mokytojai, gyvenantys vietos Individualus kursai kiekvienos bendrovės Kultūros mokymai Mokymosi sistemą kiekvienam kalba Verslo dėmesys Nekilnojamasis vietų, verslo, Expat klubai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BRIC Language Systems

Norite išmokti kalbėti ispaniškai laisvai? Užsiregistruoti nemokamą bandomąją šiandien ir mūsų Ispanų Ekspertai nustatyti geriausią lygį pagal jūsų dabartinę Ispanijos ka ... [+]

Norite išmokti kalbėti ispaniškai laisvai? Užsiregistruoti nemokamą bandomąją šiandien ir mūsų Ispanų Ekspertai nustatyti geriausią lygį pagal jūsų dabartinę Ispanijos kalbėjimo ir klausymo supratimą. Siūlome viską: nuo pradedančiųjų, naudojant pažangias lygio ispanų kalbos kursus. Baigę savo nemokamą bandomąją, jums pasirinkti, kiek klasių norėtumėte įsigyti.

Grupės nustatymai

BRIK anketa 1-su-1 pamokos teikia labiausiai asmeninio dėmesio ir laisvės mokytis savo tempu. Privati ​​grupė pamokos suteikia galimybę šeimoms, draugams ir kolegoms mokytis kartu dalintis mokymosi ispanų ir apie istoriją ir kultūros Meksikos įspūdžių. Mūsų Open Group pamokos suteikti tokias pat galimybes mokytis su kitais, o susitikti su naujais žmonėmis, turinčiais panašių interesų. Atidarykite grupę leidžia tinklų kūrimo galimybes su žmonėmis, jau daro verslą Meksikoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Of Course Learning

Šis kursas apima šnekamosios ispanų, kad jūs galite naudoti kasdieninėse realaus gyvenimo situacijose, tiek namie, tiek keliaujant užsienyje. Prieš jūsų atostogų šiemet, ... [+]

Šis kursas apima šnekamosios ispanų, kad jūs galite naudoti kasdieninėse realaus gyvenimo situacijose, tiek namie, tiek keliaujant užsienyje.

Prieš jūsų atostogų šiemet, kurti pasitikėjimą klausia ir šiomis kryptimis, užsakymo maisto restorane, kelionės viešuoju transportu. Nesijaudinkite mokėti reikiamą kiekį dalykų ar rezervacijos viešbučio kambaryje.

Pirmas kursas apima pagrindinį, tikslingu žodyną ir jums sekti realiame gyvenime pokalbius tarp dviejų ar daugiau ispanų kalba. Tada jums bus suteikta galimybė išbandyti savo ispanų gebėjimus su moduliniais vertinimus ir praktikos metu video.

Svarbiausi renginiai Apima labiausiai paprastai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete Jungtinė Karalystė JK internete
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba