Filter
Kursai
Šiaurės Amerika Tempas: Visi

Peržiūrėti visas internetines kursai iš Interakcijos dizainas iš Šiaurės Amerika iš 2019

Kursai - tai pavienės akademinės disciplinos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti universitetai, kolegijos, akademijos, verslo mokyklos ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Daugybė jų studentams taip pat gali pasiūlyti ir internetinius kursus, kurie labiausiai tinka toli nuo norimos mokslo įstaigos gyvenantiems ar pilnu etatu jau dirbantiems studentams. Studentai taip pat gali rinktis pavienius kursus, ar jų rinkinius ir taip įgyti visą akademinį laipsnį.

Sąveika dizainas padeda asmenims sužinoti, kaip sukurti skaitmeninį turinį, kad pagrindinis dėmesys skiriamas žmogaus ir mašinos sąveika, kuri atsiranda, kai turinys yra naudojamas. Studijavimas sąveikos dizainas gali padėti asmenims kurti patogias sistemas ir programas, kurios yra intuityvi ir užtikrinti paprastą darbo eigą.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Prašyti daugiau informacijos geriausią Internetinės Kursai, Interakcijos dizainas, Šiaurės Amerika, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Other options within this field of study:

1 Results in Interakcijos dizainas, Šiaurės Amerika

Other options within this field of study:
Columbia College Chicago Online

Suprasti, kaip sukurti sėkmingą, pritaikytą dizaino patirtį, suprasdami į vartotoją orientuotą sąveiką. Šio kurso metu jums bus pristatytos dizaino mąstymo, empatijos ir ... [+]

ĮVADAS NAUDOTOJŲ PATIRTIES DIZAINAVIMUIApžvalga

Suprasti, kaip sukurti sėkmingą, pritaikytą dizaino patirtį, suprasdami į vartotoją orientuotą sąveiką. Šio kurso metu jums bus pristatytos dizaino mąstymo, empatijos ir konteksto sąvokos, kurios leis jums sukurti novatorišką aplinką. Bus išnagrinėtas procesų, dokumentų ir produktų rinkinys, kuris leis jums veiksmingai reklamuoti vartotojus ir pagrįsti savo darbą. Šis kursas suteiks jums pagrindą kurti įdomų vartotojo patirtį, iškart pritaikomą jūsų verslui ar karjerai.

Bendradarbiaukite su skirtingų pramonės šakų studentais, kad gautumėte įvairią naudotojų patirtį.Sukurkite bendrą skaitmeninę patirtį kuriant prototipą pagal savo tvarkaraštį.Sužinokite iš aktyvių pramonės ekspertų, turinčių sąveikos dizaino patirties.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
8 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba