Filter
Kursai
Tempas: Visi

Rasti Internetiniai Kursai apie Interaktyvus dizainas

Kai studentai pasirenka uždirbti Išplėstinė laipsnis, jie turi nuspręsti, ar jie tęs darbą arba pasišvęsti vien į jų studijas. Tie, kurie nori dirbti kartu su savo švietimo naudos iš atsižvelgiant internetinius kursus, kad jie vis dar turi laiko dirbti.

Kas yra internetinis kursas sąveika dizainas? Kaip gana naują ir teorinių studijų srities, ten paprastai yra gana daug variacijos tarp sąveikos dizaino programomis. Pagal savo esme, studijuoja sąveikos dizaino dėmesys į tai, kaip pirkėjai ir klientai sąveikauja su technologijomis. Studentai studijuoja plėtros ir rinkodaros metodus, siekiant paskatinti šį sąveika ir paramos verslui natūra.

Atsižvelgiant internetinius kursus suteikia studentams daug tų pačių karjeros naudos kaip tradicinės programoje. Baigęs programą, ji gali būti įmanoma įvesti daugiau pažangių pozicijas, greičiau pasiekti aukšto lygio darbo vietas ir uždirbti didesnį atlyginimą nei kitaip įmanoma.

Tai yra naudinga tirti visus aspektus, kurie daro įtaką mokslą prieš įtraukiant į sąveikos dizaino kursą. Šie veiksniai gali apimti mokyklą ir studijų programą, jūsų studento statusą, o tyrimo trukmę. Mokesčiai reikia tikėtis skirtis gana didelis, tai reiškia, moksliniai tyrimai yra gyvybiškai svarbus.

Su žinoma sąveikos dizaino, jums gali būti pasirengusios įvesti karjeros fokusavimo technologija. Daugiau tradicinių pozicijų, kad gali būti pasiektas apima internete ar paraiškos dizaineris, programuotojas, ar sistemų vadybininkas. Kai kurios įmonės jau pradeda samdyti specialistus, vadinamus sąveikos dizaineriai. Tai gali būti įmanoma vykdyti šią padėtį natūra, siekiant užtikrinti aukšto lygio specializacijos savo srityje. Arba tai yra įmanoma įvesti švietimo ir mokyti kitus apie sąveikos dizainas.

Geriausias pirmas žingsnis link studijų sąveikos dizainas yra rasti programą, kuri atitinka jūsų tvarkaraštį ir biudžetą.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Interaktyvus dizainas

Interaction Design Foundation

Jei norite prisijungti prie vieno iš sparčiausiai augančių dizaino sričių, tuomet nežiūrėkite toliau - tai jums tinka. "UX Designer" nuo "nulio" - "UX Designer" nuo "nuli ... [+]

KAS SU ŠIU KURSU BŪS PAGALBA JŪSŲ KARJERAKą mokysiĮvadas į pagrindines vartotojų patirties sritis, ir tai, kodėl tai svarbuĮvairūs UX vaidmenys organizacijojeKaip sukurti UX rezultatus - su atsisiunčiamais šablonais kurdami asmenis, klientų kelionių žemėlapius, prototipus ir dar daugiauKaip pereiti per penkis dizaino mąstymo proceso etapus: sudominti, apibrėžti, suprasti, prototipą ir testąKaip sukurti "UX" portfelį, taip pat pavers sau "UX" vaidmenįPasitikėjimas dirbti su klientais kaip UX konsultantas

Jei norite prisijungti prie vieno iš sparčiausiai augančių dizaino sričių, tuomet nežiūrėkite toliau - tai jums tinka. "UX Designer" nuo "nulio" - "UX Designer" nuo "nulio" - "UX Designer" tapus "UC" dizaino pasauliu atviros durys, atviros į įdomų UX dizaino pasaulį; tai pasiūlys "sunkų atstatymą", kad parodys, kaip pradėti naują karjerą UX projekte.... [-]

Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba