Filter
Kursai
Tempas: Visi

Ieškoti 2 internetinės Kursų studijos apie Iliustravimo studijos

Studentai gali pastebėti, kad individualių kursų priėmimas gali padėti jiems įgyti specialių įgūdžių, reikalingų sėkmingai studijuoti. Šie studijų kelias gali užtrukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, ir jie paprastai suteikia studentams galimybę aktyviai įsitraukti į savo studijų sritį.

Kas yra iliustracija? Šis kursas yra kompiuterinis ir padeda mokyti studentų meno koncepcijas. Mokiniai gali rengti kursus, kurie apima madą, skelbimus ar interneto dizainą. Kiti kursai nagrinėja technologijas ir produktų kūrimą. Mokiniai dažnai mokosi, kaip atitinkamai sekti mados tendencijas ir dizainą, arba jie gali mokytis skelbimų ir svetainių spalvų ir koncepcijų dizaino.

Iliustratoriai gali kurti kūrybiškumo įgūdžius, kurie padeda jiems galvoti už langelio ribų, kai kalbama apie svetainių ir skelbimų kūrimą. Kitos įgytos kompetencijos gali apimti kompiuterio įgūdžius. Jie taip pat gali sužinoti apie laiko valdymą, dėl kurio gali padidėti našumas ir galbūt paskatinti reklamą ir didesnius atlyginimus.

Mokymo kaina labai skiriasi priklausomai nuo to, kaip mokoma mokykla. Mokesčiai taip pat skiriasi atsižvelgiant į tai, kurioje šalyje yra universitetas. Jei norite sužinoti daugiau apie iliustravimo kursą, sužinokite apie jus dominančias mokyklas.

Turėdami savo kūrybingumo įgūdžius, žmonės, turintys iliustruotų profesijų, gali turėti įvairias karjeros galimybes. Kai kurie pasirenka siekti karjeros kaip mados dizainerių, o kiti labiau domisi vaizdo žaidimų dizainu. Dažnai yra prieinami darbai kaip svetainių kūrėjai, skelbimų vadovai ar meno administratoriai. Karjera kaip filmų ir televizorių iliustratoriai gali būti patrauklesnė, o kai kurie studentai net nusprendžia siekti savo svajonių tapti menininkais.

Didėjant patogumui, turintiems nuotolinę prieigą prie kursų, studentams dabar yra lankstumas baigti mokymąsi ir persekioti savo svajones iš bet kurios pasaulio vietos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Iliustravimo studijos

Friends of Design - Academy of Digital Arts

"Adobe Illustrator yra galingas ir universalus įrankis, skirtas kurti iliustracijas spausdinimui ir internete. Iki skverbiasi į šio vektoriaus pagrįstas programos galia, ... [+]

"Adobe Illustrator Pagrindai

"Adobe Illustrator yra galingas ir universalus įrankis, skirtas kurti iliustracijas spausdinimui ir internete. Iki skverbiasi į šio vektoriaus pagrįstas programos galia, galite sukurti išsamią ir keičiamo dydžio meną beveik bet kokią paraišką.

Jūs išmoksite dirbti su svarbiais meniu, įrankių ir paletes, ištirti atrankos priemones, piešimo įrankiai, sluoksniais, švirkštimo priemonę (A pas save pamoka), taip pat sužinoti transformacijas, iškraipymo, tipo įrankius, ir iš dalies keičiantis kelius ir formų. Master šį iššūkį ir naudingas vektoriaus programą, suteikiant sau Iliustracija sparnus.

Aprašymas

Šiame kurse jums sukurti tvirtą pagrindą Adobe Illustrator. Jūs pradėsite su svarbių meniu, įrankių ir palečių turą, tada ištirti atrankos priemones, braižybos įrankiai, sluoksnius, į švirkštimo priemonę (A pas save pamoka), taip pat transformacijos / iškraipymus, tipo įrankius, ir iš dalies keičiantis kelius ir formų. Jūs niekada skambinti Illustrator pagalbos dar kartą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Mūsų internetinėje mados piešinys, taukų ir iliustracijos Video pamokos padės jums realizuoti savo projektus ant popieriaus ir padaryti menininkas iš tavęs! Gebėti bendra ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba