ONLINESTUDIES

Ieškoti internetines kursai - Gyvenimiški įgūdžiai - Azijoje - 2021

Individualūs kursai studentams leidžia patiems pasirinkti juos labiausiai dominančias disciplinas ir jų akademinius ir profesiniu tikslus geriausiai pasiekti padėsiančius akademinius dalykus. Tad būtent aukštųjų mokyklų siūlomi kursai studentams gali padėti įgyti jų poreikius geriausiai pateisinsiantį akademinį išsilavinimą. Be to, dėl jų suteikiamos laisvės būtent kursus gali pasirinkti ir jau pilnu etatu dirbantys, šeimas sukūrę ar kitokių įsipareigojimų turintys žmonės.

Gyvenimo įgūdžių studija vertinama kasdieniame gyvenime reikalingiems įgūdžiams. Pavyzdžiui, kolegijos lygmenyje gyvenimo įgūdžių tyrimas gali išmokyti tinkamą laiko valdymą, kritinį mąstymą, bendravimą ir net konfliktų sprendimą.

Kaip didžiausias ir tankiausiai pasaulio žemynas, Azija sudaro įvairių etninių grupių, kultūrų, aplinkos, ekonomikos, istoriniai ryšiai, ir valdžios sistemas.

gauti daugiau informacijos apie geriausias internetiniai Kursų studijos ir Gyvenimiški įgūdžiai ir Azijoje ir 2021

2 Rezultatai Gyvenimiški įgūdžiai, Azija Filter

Turto ir pajamų nelygybės iššūkis - atvirasis universitetas

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Internetinės

Ištirkite susirūpinimą dėl augančios gerovės ir pajamų nelygybės tarp skirtingų kartų išsivysčiusiose šalyse.

Skaityti daugiau

„Flexagons“ ir „Mathematics Behind Twisted Paper Course“ - Davidsono gamtos mokslų institutas Weizmanno mokslo institute

FutureLearn
Kursai
<
Dalinės
<
3 savaitės
Anglų
Internetinės

Sužinokite, kaip padaryti lankstymus - gražias ir unikalias popierines konstrukcijas - ir ištirti už jų esančią matematiką.

Skaityti daugiau