$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti internetinius Kursų studijos iš Geografijos studijos

Kursas yra pagrindinis švietimo padalinys, kolegijų ir universitetų naudoti išmokyti studentus apie tam tikru klausimu. Kursai gali skirtis ilgio nuo dienų iki savaičių iki kelių mėnesių, ir jie paprastai dėsto profesoriai ar kiti kvalifikuoti asmenys, kaip mokyti padėjėjai ar doktorantūros studijų kandidatų. Kas yra internetinis kursas geografija? Šiuo žinoma tipą, studentai… Skaityti daugiau

Kursas yra pagrindinis švietimo padalinys, kolegijų ir universitetų naudoti išmokyti studentus apie tam tikru klausimu. Kursai gali skirtis ilgio nuo dienų iki savaičių iki kelių mėnesių, ir jie paprastai dėsto profesoriai ar kiti kvalifikuoti asmenys, kaip mokyti padėjėjai ar doktorantūros studijų kandidatų.

Kas yra internetinis kursas geografija? Šiuo žinoma tipą, studentai gali būti suteikta galimybė sužinoti apie gyventojų ir natūralios aplinkos, įskaitant plokščių tektonika, kaip žemė bus suformuota, oras, ir kaip žmonės reaguoja į aplinką. Studentai taip pat gali įgyti išsamių žinių ekonomikos plėtros ir naudoti turimus išteklius. Tai gali apimti žemės ūkį, pramonės, energetikos ir vandens išteklių, ir pavojų aplinkai ir naudą šios sistemos įtraukti.

Kai studentai yra sėkmingas Tai, žinoma, tipo, jie gali įgyti didesnį pasitenkinimą ir supratimą išoriniu pasauliu.Tai gali padėti jiems suprasti jų vaidmenį jų visuomenėje, o taip pat gali suteikti jiems keletą įrankių jiems reikia norint užsiimti su bendraamžiais iš įvairių sluoksnių.

Susijusios su internetinius kursus geografijos sąnaudos skiriasi visame pasaulyje ir daugiausia priklauso nuo kolegijoje ar universitete, kuri teikia klasę. Studentai gali būti atsakingas už mokslą, universitetų mokesčius ir knygų ar kitų medžiagų, susijusių su klasės kainą.

Yra karjeros, kad reikia gerai suprasti geografijos, kuri gali būti įgyta per internetinį kursą įvairovė. Po papildomo ugdymo ar patirties, studentai gali rasti, sėkmės kaip kartografų, miestų planuotojai, aplinkos konsultantų ar geografinių informacinių sistemų pareigūnų. Kiti gali siekti karjeros, kaip planavimo ir plėtros matininkams, geografijos mokytojams, ar komercinių ir gyvenamųjų inspektorių.

Su interneto atsiradimo, prieiga prie aukštojo mokslo per interneto programų dar niekada nebuvo taip lengva pasiekti. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
UK Open College
JK internete, Jungtinė Karalystė

Kembridžo IGCSE Geografija Žinoma, kartu su yra įdomi ir verta savaime yra skirtas tam, kad jums sukurti įgūdžių ir žinių, kad bus perleidžiami už kurso ribų. Geografija yra t ... +

Kembridžo IGCSE Geografija Žinoma, kartu su yra įdomi ir verta savaime yra skirtas tam, kad jums sukurti įgūdžių ir žinių, kad bus perleidžiami už kurso ribų. Geografija yra taip pat svarbi tema studijuoti, nes ji bus padidinti savo žinias platesniam pasauliui. -
Kursai
Dalinės
300 valandos
Anglų
Internetinės