$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti internetinės studijų programos kursus, Geografijos mokslai

Akademiniai kursai gali tarnauti įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, jie gali pridėti papildomų profesinių įgūdžių, žinių ar akreditacijos savo CV. Kursai taip pat gali perkelti žinių spragas tarp visiško diplomo programų. Studentai, kuriems domina Žemė ir geografija, gali stebėtis, kas yra geografijos mokslo kursas? Geografijos mokslai apima geografijos studijas, taip pat įvairia… Skaityti daugiau

Akademiniai kursai gali tarnauti įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, jie gali pridėti papildomų profesinių įgūdžių, žinių ar akreditacijos savo CV. Kursai taip pat gali perkelti žinių spragas tarp visiško diplomo programų.

Studentai, kuriems domina Žemė ir geografija, gali stebėtis, kas yra geografijos mokslo kursas? Geografijos mokslai apima geografijos studijas, taip pat įvairias susijusias sritis, tokias kaip geologija, geoerdvinės technologijos, žemės mokslai ir geostechnika. Tokių kursų mokymo programa gali apimti mokymąsi naudoti skaičiavimo ir sistemines priemones, skirtas procesui išmatuoti, analizuoti ir pateikti informaciją apie Žemės paviršių, jos fizines struktūras ir žmogaus sąveiką su ja. Kai kurie geografijos mokslų kursai yra siūlomi kaip lauko mokyklos programos, kuriant praktinę žemėlapių ir kitų įgūdžių įgijimo patirtį.

Studentai, baigę geografinių mokslų kursą, įgijo daug naudingų įgūdžių. Tai gali apimti patobulintą analizinį ir erdvinį mąstymą, skaičiavimų žemėlapį ir didesnį supratimą apie geo ir žmogaus sąveiką.

Kai kurie geografijos mokslo kursai siūlomi semestro metu, o kiti yra pagrįsti reikiamu skaičiumi valandų. Kurso išlaidos gali svyruoti nuo 300 iki 4000 JAV dolerių, priklausomai nuo institucijos, kurioje siūloma, ir programos trukmės.

Geografijos mokslų kursai gali padėti tiems, kurie nori dirbti įvairiais karjeros etapais, pradedant kartografu ar kompiuterių žemėlapiu į pakrančių zonos valdytoją. Turėdami daugiau kursų, susijusių su aplinkosaugos tyrimais, asmenys gali būti labiau pasirengę tokioms karjeros sritims kaip parkas, miško technikas arba geografinės informacinės sistemos specialistas. Dėmesys fizinei geografijai gali sukelti galimybes kaip dirvožemio apsaugos arba aplinkosaugos planuotojas. Ekonominėje geografijoje yra net galimybių pasirinkti rinkos tyrimą ar eismo vadybininką, arba mokytis geografijoje.

Šiandienos technologija leidžia lengvai pereiti geografijos mokslo kursus bet kurioje pasaulio vietoje, o internetinių kursų galimybės leidžia lengvai užsiregistruoti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
UK Open College
JK internete, Jungtinė Karalystė

Kembridžo IGCSE Geografija Žinoma, kartu su yra įdomi ir verta savaime yra skirtas tam, kad jums sukurti įgūdžių ir žinių, kad bus perleidžiami už kurso ribų. Geografija yra t ... +

Kembridžo IGCSE Geografija Žinoma, kartu su yra įdomi ir verta savaime yra skirtas tam, kad jums sukurti įgūdžių ir žinių, kad bus perleidžiami už kurso ribų. Geografija yra taip pat svarbi tema studijuoti, nes ji bus padidinti savo žinias platesniam pasauliui. -
Kursai
Dalinės
300 valandos
Anglų
Internetinės