close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus 2 internetinių kursų. Finansų analizės studijos

Internetinis kursas yra organizuotas tema tyrimą, kad yra pateikta visiškai per internetą. Dabar naršo kursai paprastai yra tokio pat ilgio kaip tradicinių kursų, ty jie paprastai trunka nuo kelių savaičių iki vienerių metų. Aukštosios mokyklos diplomą dažnai būtina. Kas yra internete žinoma atliekant finansinę analizę? Jis susideda iš to, kaip finansiniai aspektai įmonių, p… Skaityti daugiau

Internetinis kursas yra organizuotas tema tyrimą, kad yra pateikta visiškai per internetą. Dabar naršo kursai paprastai yra tokio pat ilgio kaip tradicinių kursų, ty jie paprastai trunka nuo kelių savaičių iki vienerių metų. Aukštosios mokyklos diplomą dažnai būtina.

Kas yra internete žinoma atliekant finansinę analizę? Jis susideda iš to, kaip finansiniai aspektai įmonių, projektus ir privačių portfelių vertinami tyrimas. Nagrinėjamos temos tipiškas finansinės analizės žinoma gali apimti įmonių finansų, bankininkystės, hipoteka, finansines institucijas, draudimą ir finansų teisė. Šio kurso tipo dėmesys, kaip skirtingi subjektai tvarkyti finansus ir įgūdžius, reikalingus įvertinti tuos subjektus, siekiant nustatyti galimus trūkumus ar būdų, kaip pagerinti finansinius procesus.

Studentai, kurie užpildyti internetinį kursą atliekant finansinę analizę, gali tikėtis gauti daug naudos.Finansinė ekspertizė visada vertinga preke darbo vietoje, todėl mokslininkai gali naudoti įgytus įgūdžius tokiu klasės surasti naujų ir geresnių karjeros galimybių. Be to, suprasti finansavimą, yra labai naudingas One asmeninių finansų planavimą.

Iš vartojate internetinį kursą gali skirtis priklausomai nuo kurso kaina, institucija siūlo kursus, ir šalį, kurioje yra institucija. Suinteresuoti studentai turėtų asmeniškai patikrinti tikslias išlaidas.

Užbaigimas internete žinoma atliekant finansinę analizę, gali sukelti įvairių karjeros galimybes studentams. Kiekvienas, kuris nori dirbti kaip hipotekos patarėjas, įmonių finansų konsultantas, bankininkas, biržos makleris arba draudimo agentas gali pradėti statyti jos ar jo įgaliojimai su finansinės analizės metu. Kitas karjeros kelią, prie kurio tai, žinoma, tipo gali sukelti yra verslumas. Studentai taip pat gali turėti galimybę dirbti privačių finansų patariančių įmonėms.

Internetinis kursas yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori tęsti savo išsilavinimą, bet gali būti negalės lankyti kursus asmeniškai. Studentų šiandien netgi galite imtis internetinius kursus siūlomos kitose šalyse. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
FutureLearn
Londonas , Jungtinė Karalystė +1 Daugiau

Įgykite profesionalių mokymų atlikti finansinę analizę ir išmokite įžvalgas apie finansinius duomenis paversti veiksmais, kuriuos reikia pristatyti.

Įgykite profesionalių mokymų atlikti finansinę analizę ir išmokite įžvalgas apie finansinius duomenis paversti veiksmais, kuriuos reikia pristatyti. -
Kursai
Dalinės
12 savaitės
Anglų
18 Sau. 2021
Internetinės
 
FX Academy

Šiame kurse mes paaiškinsime, kokia yra pagrindinė analizė ir kaip galite sukurti ir vykdyti savo modelį, kad galėtumėte analizuoti skirtingas valiutas rinkoje, naudodamiesi s ... +

Šiame kurse mes paaiškinsime, kokia yra pagrindinė analizė ir kaip galite sukurti ir vykdyti savo modelį, kad galėtumėte analizuoti skirtingas valiutas rinkoje, naudodamiesi savo nuomone, kokios valiutos gali pakilti arba mažėti. jei nesate ekspertas ekonomistas! -
Kursai
Dieninės
Dalinės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia