close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 internetiniai Kursai, Finansai ir apskaita

  Kursas yra pradinio lygio parinktį kolegijoje ar universitete aukštųjų mokyklų absolventai. Kursai gali skirtis ilgio ir dalyku. Jie gali sudaryti tik vieną kryptingai klasės ar apima keletą klasių. Kas yra internetinis kursas apskaitos ir finansų? Tai, žinoma, tarsi leidžia studentams studijuoti įvairias temas specifinius verslo srityje internetinėje aplinkoje. Kursai gali i… Skaityti daugiau

Kursas yra pradinio lygio parinktį kolegijoje ar universitete aukštųjų mokyklų absolventai. Kursai gali skirtis ilgio ir dalyku. Jie gali sudaryti tik vieną kryptingai klasės ar apima keletą klasių.

Kas yra internetinis kursas apskaitos ir finansų? Tai, žinoma, tarsi leidžia studentams studijuoti įvairias temas specifinius verslo srityje internetinėje aplinkoje. Kursai gali išmokyti studentus apie apskaitos principus, procedūras ir taisykles. Be to, studentai gali studijuoti kitas susijusias temas, pavyzdžiui, buhalterinės apskaitos, valdymo grynųjų pinigų srautai ir darbo užmokesčio. Daugelis kursus taip pat apima kompiuterizuotos apskaitos ir eiti per skirtingų programinės įrangos programų, reikalingų dirbti šioje srityje. Iki kurso pabaigoje, studentas gali paprastai parengti finansines ataskaitas, mokesčių deklaracijas ir apskaitos įrašus įvairiose situacijose.

Atsižvelgiant kursą apskaitos ir finansų leidžia studentas atsigaivinti įgūdžių, išmokti naujų įgūdžių arba įgyti sertifikavimo skirtingų programų. Studentai galės iš anksto savo karjerą ir padaryti save labiau patrauklūs potencialiems darbdaviams užpildydami kursą.

Iš kurso kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklos į mokyklą. Dėl labiausiai tikslią informaciją apie išlaidas, studentas turėtų susisiekti su savo mokyklą, kur kas nors gali pateikti visą informaciją apie sąnaudas.

Apskaitos ir finansų Žinoma atveria duris tiems, kurie domisi darbo šioje srityje. Studentai gali rasti darbą apskaitos įmonių, privačių įmonių ar per verslo finansų skyriams. Galimi karjeros galimybės apima buhalteris ir apskaitos asistentas. Bet karjerą, žmogus yra atsakingas už apskaitos dokumentai, finansų informacijos ir kitų susijusių registrų tvarkymo ir palaikyti. Paprastai, tai yra taip pat glaudžiai bendradarbiauja su buhalteriu.Jei studentas užima kursą, kuris yra būdingas tam tikras kompiuterines programas, jis arba ji gali būti suteikta galimybė užsidirbti specialisto sertifikatą, atveria duris į darbą dėl techninių komandų arba per apskaitos padalinių, kaip techniniu specialistu.

Jei norite sužinoti daugiau ir galbūt Treniruokis, norint tapti buhalteris arba apskaitos programinė įranga specialistas, tai žinoma tipas yra skirtas Jums. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
FutureLearn
Padua , Italija +1 Daugiau

Atnaujinkite savo žinias apie pagrindinius apskaitos procesus ir atraskite naujausius Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų pokyčius.

Atnaujinkite savo žinias apie pagrindinius apskaitos procesus ir atraskite naujausius Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų pokyčius. -
Kursai
Dalinės
4 savaitės
Anglų
Internetinės
 
Harvard Business School Online
Kembridžas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Šis kursas išmokys jus finansinės apskaitos pagrindus. Pradedant sandorių registravimo pagrindais kaip žurnalo įrašais ir skelbdami jas T sąskaitose, sužinosite, kaip parengti ... +

Šis kursas išmokys jus finansinės apskaitos pagrindus. Pradedant sandorių registravimo pagrindais kaip žurnalo įrašais ir skelbdami jas T sąskaitose, sužinosite, kaip parengti balansą, pelno (nuostolių) ataskaitą ir pinigų srautų ataskaitą. -
Kursai
Dalinės
8 savaitės
Anglų
14 Sau. 2021
05 Sau. 2021
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia