Filter
Kursai
Tempas: Visi

Peržiūrėti 4 Internetinės Kursų studijos, Energetikos studijos

Kursai turi daug įvairių funkcijų. Jie gali padėti asmenys atitinka profesinę kvalifikaciją. Jie netgi gali padėti susieti dvi studijų srityse kartu. Kursai skiriasi trukme, bet paprastai trunka visą akademinį semestrą.

Kas yra internetinis kursas energijos? Energijos kursai paprastai padengti gamybos, laikymo, platinimo ir naudojimo energijos per energetinių sistemų tyrimą. Yra daug trumpi kursai ir sertifikavimo kursai šioje srityje. Studentai gali imtis klases, kaip antai energetikos technologijoms ir perėjimai tvarių energetikos technologijų ir energijos išteklius. Studentai gali pasirinkti specializuotis tam tikroje srityje, pavyzdžiui, alternatyvios energetikos ir užtrukti keletą kursus, susijusius su ta tema.

Per energetikos kursus, studentai mokosi analizuoti duomenis iš įvairių šaltinių. Daugelis įgyti gilesnių žinių apie energijos šaltinius ir jų poveikį aplinkai, kad įtakos asmeninių energijos vartojimo sprendimus.Studentai susidaryti nuomonę apie metodų ir strategijų, susijusių su tarptautinės energetikos sektoriuje.

Ar kursas yra siūloma kaip atskiras variantas arba kaip dalis serijos, kuris veda į sertifikavimo įtakos priėmimo išlaidas. Susisiekite su organizacija siūlo savo kursą pasirinkimo dėl papildomos informacijos apie kainą.

Su teise švietimą, mokiniai gali ieškoti karjeros energetikos. Atsižvelgiant kursą energija yra puikus būdas pradėti taikyti karjerą. Energijos darbai gali apimti dirba mokslininkų, inžinierių ir kūrėjams. Asmenys gali atsidurti dirba kaip energijos tiekimo direktorių, kuro inžinierių, geologų ar aplinkos analitikai. Su vis ekologiškos ekonomikos, darbo vietų atsinaujinančios energijos augs. Studentai atsižvelgiant kursus energijos apsvarstyti siekti karjeros atsinaujinančios ir švarios energijos.

Energijos kursai yra puikus būdas patenkinti smalsumą arba gilinti savo išsilavinimą.Dabar naršo kursai tampa vis labiau ir labiau populiarėja ir siūlo tą patį mokymo kokios siūlomos on-campus. Mokslinių tyrimų gaunamos energijos kursai rasti tai, kas jums tinka. Tada ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

4 Rezultatai Energetikos studijos

TU Delft Open & Online Education

Šis kursas suteikia studentams apžvalgą daugiadalykių aspektų vėjo turbinos be pernelyg išsamiai studijuoti literatūros visų šių aspektų. Ji paaiškins atitinkamas technol ... [+]

Vėjo jėgainės apima daugybę techninių aspektų: rotoriaus mentes, pavarų dėžes, generatorius, valdymo sistemas ir tt. Jie yra pagrįsti daugybe fizinių disciplinų, tokių kaip dinamika, statyba, aerodinamika ir elektra. Kiekvienas, kuris nori pritaikyti savo mokslinius ar inžinierinius įgūdžius vėjo jėgainių turėtojams, turės apžvelgti technologijas, su kuriomis jie sąveikauja. Šis kursas pateikia tokią apžvalgą ir padeda suprasti, kaip įvairūs vėjo energetikos sistemos elementai veikia kartu. Šis kursas suteikia studentams apžvalgą daugiadalykių aspektų vėjo turbinos be pernelyg išsamiai studijuoti literatūros visų šių aspektų. Ji paaiškins atitinkamas technologijas tokiu pat prieinamumu.... [-]

Olandija Nyderlandai internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
7 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
E-Careers

Pasiekti NEBOSH tarptautinių techninių sertifikatas naftos ir dujų veiklos saugos užtikrintai dirbti į pramonę, kad yra žinoma, kad reikia geriausius sveikatos ir saugos ... [+]

Kokie yra šio kurso tikslai? Uždenkite aplinkosaugos vadybos naftos ir dujų pramonėje. Viskas, ką jums reikia žinoti apie angliavandenilių proceso saugumą. Priešgaisrinės apsaugos ir reagavimo į ekstremalias situacijas pagrindai.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra skirtas visiems, kurie yra šiuo metu, ar vyksta į, naftos ir dujų pramonėje, ir reikia visame pasaulyje pripažintų nustatyti sveikatos ir saugos principus išlaikyti geriausią praktiką day-to-day basis.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Žmonės, turintys į NEBOSH tarptautinių techninių sertifikatas naftos ir dujų veiklos saugos gali dirbti tiek sausumoje ar jūroje, jie paprastai gali veikti vaidmenis, pavyzdžiui, HSE vadovas, pareigūnas ar prižiūrėtojas.... [-]

Jungtinė Karalystė JK internete Slough
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gaia Education

Ši internetinė programa suteiks išsamią atsinaujinančios energijos apžvalgą kaip priemonę tvariai plėtrai visame pasaulyje. Tai parodys, kaip atsinaujinanti energija yra ... [+]

Energetika - tai auksinis siūlas, kuris jungia ekonomikos augimą, didina socialinę lygybę ir aplinką, leidžiančią klestėti pasaulyje. Vystymas neįmanomas be energijos, o tvari plėtra neįmanoma be tvarios energijos.

Ši internetinė programa suteiks išsamią atsinaujinančios energijos apžvalgą kaip priemonę tvariai plėtrai visame pasaulyje. Tai parodys, kaip atsinaujinanti energija yra tiek aplinkosaugos būtinybė, tiek ekonominė galimybė.

Programa remia iniciatyvą "Visuomenės tvarioji energija visiems" (SE4ALL), kuria siekiama užtikrinti visuotinę prieigą prie šiuolaikinių energetikos paslaugų ir padvigubinti pasaulinį energijos vartojimo efektyvumo didinimo ir atsinaujinančios energijos dalies visame pasaulyje. Energetika yra visų JT tvaraus vystymosi tikslų (LNG) pagrindas, kuris taip pat yra glaudžiai suderintas su šiuo kursu.... [-]

Jungtinė Karalystė Forres Kanada Shawnigan ežeras Tailandas Prachuapas Khiri Khanas Brazilija Rio de Žaneiras  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
8 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

... [+]

Atkreipkite dėmesį, kad kursų pažymėjimas nėra oficialus akredituotas kreditas iš kursus siūlančios partnerės institucijos.

[-]
Jungtinė Karalystė Londonas Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
6 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba