ONLINESTUDIES

Peržiūrėti visas 3 internetinės Kursai. Ekonomika

Individualūs kursai dažnai padeda mokiniams sutelkti dėmesį į jų studijų sritį, kad jie galėtų įgyti įgūdžių, reikalingų jų karjerai ateityje. Baigus kursus gali užtrukti keletą mėnesių ar net kelerius metus, o šie kursai gali padėti studentams pasiekti ilgalaikius tikslus.

Kas yra ekonomikos studijų kursas? Ši klasė moko studentus ekonomikos pagrindus. Kursai gali apimti pagrindinius ekonominius principus, kad pradinį dalyką pristatytų ar mokiniai galėtų įsitraukti į atskiras temas. Giluminės klasės gali ištirti, kaip politika įtakoja ekonomiką, arba studentai gali studijuoti, kaip ekonomika gali turėti įtakos rinkodaros strategijoms. Studentai taip pat gali sužinoti, kaip vertinti ekonomikos augimą ir suprasti, kaip jis veikia pasaulio šalis.

Ekonomikos studentai gali kurti analitinius įgūdžius, kurie padėtų jiems interpretuoti duomenis. Jie taip pat gali įgyti puikių bendravimo įgūdžių, kad padėtų jiems kalbėti apie savo darbą. Kiti pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos jie dažnai mokosi, pvz., Veiksmingas rašymas, gali būti naudingi bet kurioje karjeroje.

Ekonominio mokymo kursų studijų kaina priklauso nuo tokių veiksnių kaip vieta. Norėdami nustatyti tikslias kursų išlaidas, tiesiogiai susisiekite su universitetais, kad sužinotumėte, kiek yra studijų ir mokymosi mokesčiai.

Daugelis karjeros yra atviros žmonėms su ekonomika. Studentai, kurie nori dirbti su klientais, gali siekti karjeros kaip kredito analitikai. Tie, kurie nori tradicinių biurų darbo vietų, gali nuspręsti dėl karjeros kaip finansų ar politikos analitiko ar net valdymo konsultanto. Galima būti darbo kaip rinkodaros tyrėjo ar ekonominio konsultanto. Kai kurie studentai netgi nori tapti didelės įmonės kompensavimo ir išmokų valdytoja.

Ekonomikos studijų kursai dažnai yra universalūs, todėl daugelis universitetų siūlo nuotolinę ir tiesioginę prieigą, kad žmonės visame pasaulyje galėtų įsitraukti į tokią programą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

3 Rezultatai Ekonomika Filter

Ekonomika vadovams

Harvard Business School Online
Kursai
18 Vas. 2021
<
Dalinės
<
8 savaitės
09 Vas. 2021
Anglų
Internetinės

Žiūrėkite pasaulį per ekonomikos objektyvą ir įgyti žinių ir įgūdžių, kad sukurtumėte sėkmingą verslo strategiją.

Skaityti daugiau

Lygaus ekonomika Žinoma

UK Open College
Kursai
<
Dalinės
<
700 valandos
Anglų
Internetinės

Tai visiškai Lygis Žinoma gali būti baigtas namuose savo tempu iš bet kur pasaulyje. Studentai gali registruotis bet kuriuo metu 365 dienas per metus ir vieną kartą užregistru ...

Skaityti daugiau

Ekonomika, virtualus mokslo programa

EAN University
Kursai
Sau. 2021
Internetinės

Ekonomika virtualus akademinę programą, pabrėžė, finansų, yra vienas iš pirmųjų virtualių studijų programų, siūlomų Kolumbija šiais mokslo srityje.Be to, ieškau atsakymo į ver ...

Skaityti daugiau