close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus internetiniai Kursai apie Draudimo studijos

Internetinis kursas yra būdas studentams gauti pažangias švietimo, nepriklausomai nuo jų fizinės vietos ar tvarkaraščių apribojimus. Šios programos dažnai gali būti vykdoma savarankiškai arba kaip dalis aukštojo mokslo laipsnį, ir jie yra siūlomi įvairių dalykų. Taigi, ką yra internetinė Žinoma draudimo? Tai tipo programa yra skirta padėti studentams išmokti viską apie fi… Skaityti daugiau

Internetinis kursas yra būdas studentams gauti pažangias švietimo, nepriklausomai nuo jų fizinės vietos ar tvarkaraščių apribojimus. Šios programos dažnai gali būti vykdoma savarankiškai arba kaip dalis aukštojo mokslo laipsnį, ir jie yra siūlomi įvairių dalykų.

Taigi, ką yra internetinė Žinoma draudimo? Tai tipo programa yra skirta padėti studentams išmokti viską apie finansiškai apsaugoti turtą. Studentai gali sužinoti apie rizikos valdymą, vietos įstatymų ir taisyklių, aktuarinio praktiką, arba politikos formavimą. Jie gali studijuoti draudimas paprastai arba imtis specializuotą kursą tam tikroje srityje, pavyzdžiui, namų ir hipoteka. Studentai gali pasirinkti derinti tai, žinoma, tipo su kitais, susijusiais su šios srities, įskaitant finansinę analizę ar draudimo įstatymą.

Kursas, kaip tai gali pateikti įvairių privalumų.Vienas didelis privalumas yra patobulinta supratimas srityje, kuri gali būti naudinga tiek karjeros ir bandant valdyti asmeninius finansus. Dar vienas puikus privalumas yra galimybė taikyti ir pagaląsti įgūdžių, kaip antai kritinio mąstymo.

Tie, kurie galvoja apie vartojate internetinį kursą turėtų žinoti, kad už mokslą kainos ir mokesčiai skirsis kiekvienoje institucijoje. Labai svarbu kreiptis į savo pasirinktą mokyklą tiksliai ir dabartinės informacijos šiuo klausimu.

Kokie darbo vietų gali būti vijosi kursų draudimo? Daugelis studentų eiti dirbti draudimo vežėjų, tarpininkų ar Draudikų, padeda sujungti klientus ir įmones su apsauginiais aprėpties planus. Be to, absolventai gali eiti dirbti teisinių, finansinių, ar rizikos valdymo srityse. Kai kurie studentai netgi pasirinkti pradėti savo verslą, padėti rinkoje kaip nepriklausomas agentas.

Jei norite imtis internetu draudimo Žinoma, mes galime padėti. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
FinTech School
San Franciskas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Po palyginti vėlyvo starto "InsurTech" sektorius padidino finansavimą ir susidomėjimą 2015 m. Ir 2016 m. Pirmąjį ketvirtį. Dėl geresnių vartotojų patirties, poreikių skirtingi ... +

Po palyginti vėlyvo starto "InsurTech" sektorius padidino finansavimą ir susidomėjimą 2015 m. Ir 2016 m. Pirmąjį ketvirtį. Dėl geresnių vartotojų patirties, poreikių skirtingiems užsakomiesiems draudimo produktams, kuriuos atlieka Millennials, poreikis didinti jutiklių ir IoT duomenis yra didžiulis potencialas Draudimo sektoriaus sutrikimas sveikatos draudimo, gyvybės draudimo ir turto bei nelaimingų atsitikimų draudimo sektoriuose. Tačiau tuo pačiu metu reguliavimo niuansai šiuose sektoriuose kelia iššūkių naujiems draudimo sektoriaus dalyviams. Neseniai įsteigtų pasaulinių draudimo firmų ir "InsurTech" steigėjų partnerystė rodo galimą tolesnę šio besivystančios pramonės šaką. -
Kursai
Dalinės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia