ONLINESTUDIES.LT

Peržiūrėti 43 Internetinės Kursų studijos, Dizaino studijos

Dabar dizaino kursai suteikia galimybę iš anksto viena 's karjeros ir profesiniams neprarandant laiko darbe. Taikant naujausias technologijas, e-mokymosi, interneto dizaino kursus yra struktūrizuoti taip, kad būtų vykdomos skysčio perdavimo ir grįžtamojo ryšio tarp mokytojo ir studento. Su konkrečių kursų informacinės dizainas, grafinis dizainas, interjero dizainas, mados dizainas ir daug daugiau, studentai turi platų interneto dizaino kursus rinktis.

Siūloma universitetuose Afrikoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir visame pasaulyje, interneto dizaino kursus suderinti mokymąsi studentas. Dabar dizaino kursai gali trukti kur nuo kelių mėnesių iki dvejų metų. Baigus interneto dizaino kursus, studentai gali gauti diplomą ar pažymėjimą, priklausomai nuo mokyklos ir eigą.E-mokymosi aplinka gali suteikti studentams, studijuojantiems pagal interneto dizaino kursus su šviežia perspektyva ir lengvą prieigą prie įkvėpimo, paramą ir grįžtamąjį ryšį už jų darbą. Be to, kadangi kai kurie interneto dizaino kursus nereikia studentas aplankyti miesteliu, kur jie mokosi, tai daro yra tarptautinių studentų lengviau ir labiau prieinamos.

Jei esate ieško profesinį tobulėjimą, naujų įgūdžių ar karjeros kaita, interneto dizaino kursai galėtų būti puikus kitą žingsnį. Pereikite skaityti daugiau, šiandien!

43 Rezultatai Dizaino studijos Filter

Online kursas: kultūros jautri dizainas

TU Delft Open & Online Education
Internetinės Ištęstinės 7 savaites Rugsėjis 2019 Olandija Netherlands Online

Šis kursas dalyviams virš akivaizdaus į neatrastą. Jis išplės savo požiūrį ir perkelia savo tyrimus iš tradicinės vartotojo produktų aplinkos srities į kultūrinį kontekstą.

Interjero dizaino klasės - internetinės vaizdo klasės. Galimybė naudotis visą parą 24/7

The Design Ecademy - Online Design Courses
Internetinės 6 savaites

Interjero dizaino klasės - prisijungti prie interjero dizaino klasių. Vaizdo samouczków, internete 24 valandas per parą

CPD akredituotas interjero dizainas

International Open Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės 60 dienų Registracija galima Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Sukurkite savo interjero dizaino verslą, mokydamasis įgūdžių, kuriuos reikia sukurti nuostabius interjero sprendimus ir koncepcijas.

Žinoma interjero dizaino ir dekoravimo

International Career Institute
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

ICI suteikia jums galimybę mokytis interjero ir dizaino, patogiai ir greitai. Dar svarbiau, kad jūs išmoksite visus reikiamus įgūdžius, reikalingus tapti sėkmingu šioje srityje, nes mūsų kursas yra sukurtas pripažintų pramonės specialistų.

University of Fashion - Online Fashion Design School
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Interneto dizaino kursai

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Jūs galėsite įgyti reikiamų žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmei šiame sektoriuje. Jūs galėsite išsiskirti minioje, pridedant savo dizaino kvalifikaciją į savo CV ir tęsti.

Interneto dizaino kursai

iStudy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Jūs galėsite įgyti reikiamų žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmei šiame sektoriuje. Jūs galėsite išsiskirti minioje, pridedant savo dizaino kvalifikaciją į savo CV ir tęsti.

Vartotojo patirties dizaino grandinės kursas

General Assembly
Internetinės Ištęstinės 6 savaites Sausis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Sužinokite apie kartotinį projektavimo procesą ir sukurkite spraginamą prototipą, atitinkantį vartotojų poreikius.

Apšvietimo technikas Žinoma

CPA Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 300 valandos Rugsėjis 2019 Ispanija Zaragoza + 1 daugiau

Gyvo atlikimo apšvietimas yra labai svarbus siekiant maksimalaus poveikio auditorijai. Be apšvietimo siūlome CPA Online Žinoma, mes teikiame būtiną mokymą, kad būtų galima pasirinkti tinkamiausią komandą už kiekvieną gamybos apšvietimo ir įvairiose žiniasklaidos ...

Meistras Photoshop per savaitę

Of Course Learning
Internetinės Ištęstinės 1 savaitė Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 2 daugiau

Šiame praktiniame, žingsnis po žingsnio pamoka, žinoma, jūs išmoksite pagrindinius įrankius Photoshop sukuriant 7 dinaminius vaizdus. Nuo pradžios iki pabaigos, aš padės jums per pradedant paprastas, normaliomis nuotraukomis procesą ir padėti jums, kaip mes juos paversti nuostabus šedevrų kartu ...

Principai interjero dizainas lankosi

MADIN USAL
Internetinės Ištęstinės 20 valandos Rugsėjis 2019 Ispanija Salamanca

Specialus kursas: principai Interjero dizainas on-line.

Žinoma - Ruby on Rails 5 pagrindai

Treehouse
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Šiame kurse mes ketiname sukurti paprastą dienoraščių programą tik su Rails komandų sauja. Tada mes neria į tai, ką mes sukūrėme ir padės jums iš tikrųjų suprasti, kas vyksta. Mes jums parodysime, kaip dirbti su modeliais, nuomonėmis ir valdikliai greitai pridėti naujų funkcijų į savo app. Iki šio kurso pabaigoje, jums bus pasirengusi sukurti pagrindinius žiniatinklio programų Rails.

Itil® tarpinį lygį - nuolatinis paslaugų tobulinimas (CSI) mokymas ir egzaminas paketas

E-Careers
Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough + 1 daugiau

Gauk sertifikuota ir pagerinti įmonės IT paslaugų operacijas su ITIL® tarpinės Nuolatinis paslaugų gerinimas kursai.

Tapkite UX dizaineriu nuo nulio

Interaction Design Foundation
Internetinės Dieninės Ištęstinės

Jei norite prisijungti prie vieno iš sparčiausiai augančių dizaino sričių, tuomet nežiūrėkite toliau - tai jums tinka. "UX Designer" nuo "nulio" - "UX Designer" nuo "nulio" - "UX Designer" tapus "UC" dizaino pasauliu atviros durys, atviros į įdomų UX dizaino pasaulį; tai pasiūlys "sunkų atstatymą", kad parodys, kaip pradėti naują karjerą UX projekte.

Pažangus diplomas "Photoshop"

Shaw Academy
Internetinės Ištęstinės 12 savaites Registracija galima Airijos sala Ireland Online

Sužinokite apie esminius įgūdžius, tokius kaip pažangus vaizdo kompozicija, retušavimas ir išvedimo būdai. Turėsite tinkamą kelią, savo kelionę vaizdo redagavimo srityje ir paimkite "Photoshop" įgūdžius visiškai naują lygį.