Peržiūrėti internetinės studijų programos kursai iš Biotechnologija

Atsižvelgiant kursą savo interesų srityje galite atidaryti už povidurinio laipsnį duris, susijusioje pramonėje darbą arba tiesiog gauna žinių apie temą, kuri žavi jus. Reikalingas laikas baigti kursą priklauso nuo kredito valandų jis apima ir laipsnį, jei tokių yra, jūs siekti. Kas yra internetinis kursas biotechnologijų? Biotechnologijos susijęs su gyvų organizmų tikslais mo… Skaityti daugiau

Atsižvelgiant kursą savo interesų srityje galite atidaryti už povidurinio laipsnį duris, susijusioje pramonėje darbą arba tiesiog gauna žinių apie temą, kuri žavi jus. Reikalingas laikas baigti kursą priklauso nuo kredito valandų jis apima ir laipsnį, jei tokių yra, jūs siekti.

Kas yra internetinis kursas biotechnologijų? Biotechnologijos susijęs su gyvų organizmų tikslais mokslinių tyrimų pakeitimo ir pažanga įvairiose srityse, įskaitant mediciną, žemės ūkiui ir aplinkai. Studentai gali sužinoti apie pranešimus nuo genetinės modifikacijos augalus ir jų panaudojimo biokuro, prie mažų molekulių farmacijos narkotikų kūrimu. Žinoma, gali būti segmentų chemijos, biologijos, genomikos ir kitų mokslo šakų.

Studentai internetinėje biotechnologijų, žinoma, gali lavinti įgūdžius įvairiose srityse, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų, technologijų ir valdymo.Tyrimai šioje srityje gali paruošti jums spręsti kai iš svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria pasaulis šiandien.

Vienam žinoma kaina gali skirtis priklausomai nuo mokyklų, priklausomai nuo kredito valandos klasė eikvojimo skaičius. Jei turite kokių nors klausimų apie finansus, kreipkitės į mokyklą, kad dauguma jus domina.

Kursas biotechnologijos gali parengs jums dirbti kaip tyrimo technikas ar laboratorijos asistentas, ar kitoje mokslinių tyrimų pajėgumus tiek ir už jos ribų biotechnologijų pramonės. Tačiau šis kursas taip pat gali būti naudinga gauti darbą daugelyje sektorių, įskaitant gamybos, rinkodaros, kokybės kontrolės ir inžinerija. Absolventai gali baigtis dirba žemės ūkyje, medicinoje, ar aplinkos išsaugojimo.

Kai dirbate visą darbo dieną, gali būti sunku, kad tilptų klases į savo tvarkaraštį. Štai kodėl akademinių institucijų visame pasaulyje siūlo kursus internetu studentų, kuriems reikia lanksčių valandų patogumui.Norėdami rasti biotechnologiją internete žinoma, kad jus domina, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Harvard Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL) (Get Smarter Creative)
Cambridge, Jungtinės Amerikos Valstijos

Harvardo VPAL CRISPR: Genų redagavimo programų internetinis trumpas kursas siūlo CRISPR genų redagavimo technologijos ir jos galimo taikymo įvairiose pramonės šakose apžvalgą. ... +

Harvardo VPAL CRISPR: Genų redagavimo programų internetinis trumpas kursas siūlo CRISPR genų redagavimo technologijos ir jos galimo taikymo įvairiose pramonės šakose apžvalgą. Šiame kurse jūs įgysite supratimo, kaip CRISPR tobulina dabartinę genų inžinerijos praktiką. Išmokite išanalizuoti galimybes, kurias ši galinga ardančioji biotechnologija gali paversti žemės ūkiu, atsinaujinančia energija ir sveikatos apsauga. -
Kursai
Ištęstinės
8 savaitės
Anglų
Rgs. 2020
Internetinės
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here