close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti Internetinės studijos kursus. Aviacijos industrijos anglų kalbos studijos

Internetinis kursas yra skirtas studentams, kurie nori alternatyvą klasėje tyrimo variantas. Visi kursinių paprastai užpildyti ir pateikti per internetą. Kas yra internetinis kursas Aviacinė anglų kalba? Tai, žinoma, tipo, kad moko anglų kalbos, kaip antrosios kalbos (ESL), daugiausia dėmesio skiriant aviacijos pramonėje. Kursai siekti parengti studentus gauti rekordų sertifikavimo b… Skaityti daugiau

Internetinis kursas yra skirtas studentams, kurie nori alternatyvą klasėje tyrimo variantas. Visi kursinių paprastai užpildyti ir pateikti per internetą.

Kas yra internetinis kursas Aviacinė anglų kalba? Tai, žinoma, tipo, kad moko anglų kalbos, kaip antrosios kalbos (ESL), daugiausia dėmesio skiriant aviacijos pramonėje. Kursai siekti parengti studentus gauti rekordų sertifikavimo bandymus, todėl Žinoma įkelti ir trukmė skirsis atsižvelgiant į sertifikavimo norimo lygio. Kursas gali trukti nuo poros savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo papildomos medžiagos sumos. Pavyzdžiui, visiškai ESL kursai nuo pradedančiųjų lygio su aviacijos anglų specializacijos užtruktų žymiai ilgiau nei pasirengimas bandymui, žinoma.

Aviacinė anglų kalba yra tarptautinis standartas bendravimo pilotams ir skrydžių vadovams.Mokymosi ją per internetinį kursą leidžia nuotolinio arba užimtas studentams įgyti tvirtą supratimą apie tai, kas yra sakoma, per ryšių kanalais.

Paslaugos ir parama Aviacinė anglų kalba besimokantiems skirtis tarp institucijų, kaip ir iš kursinių detales. Ji 's svarbu susisiekti jokių interesų mokyklas tikslaus pav.

Tai, žinoma, tipo bando parengti studentus rekordų bandymais, kuriais būtų matuojama kalbos mokėjimą Aviacinė anglų kalba. Kaip, pavyzdžiui, sėkmės internete žinoma gali išversti į pažangą, padarytą karjerą kaip oro eismo kontrolieriaus ar oro linijų pilotas. Oro eismo kontrolieriai turi būti Adept komunikatorių anglų kalba, nes jų darbo koordinavimą ir vadovavimą trajektorijomis ir oro požiūris modelius. Pilotai reikia, kad būtų galima visiškai suprasti savo valdikliai 'instrukcijos ir efektyviai bendrauti bet kokias problemas jie turi normaliai veikti orlaivių metu.

Yra daug pasirinkimų šį kursą, todėl prasminga pasirinkti tinkamų variantų. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
ITAEREA Aeronautical Business School
Madridas, Ispanija

Aviacijos pasaulyje anglų kalba yra par excellence kalba. Visi vadovai, nuostatai, procedūros ir nomenklatūros yra suformuluoti šia kalba. Be to, jei norite profesionaliai tob ... +

Aviacijos pasaulyje anglų kalba yra par excellence kalba. Visi vadovai, nuostatai, procedūros ir nomenklatūros yra suformuluoti šia kalba. Be to, jei norite profesionaliai tobulėti aviacijos srityje, tai žinoti ir įsisavinti būtina. -
Kursai
Ispanų
Internetinės