close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti internetines Kursai. Aviacija

Internetinis kursas yra klasė, paprastai trunka ne ilgiau kaip vienerius akademinius metus užbaigti. Kursai paprastai sutelkti dėmesį į vieną įgūdžių arba nustatyti žinių, ir jie gali būti priimtas atskirai arba grupėmis, kaip dalis studijų programą. Kas yra internetinis kursas aviacijoje? A aviacijos klasė gali sutelkti dėmesį į saugos, ryšių, technologijos, navigacija, pi… Skaityti daugiau

Internetinis kursas yra klasė, paprastai trunka ne ilgiau kaip vienerius akademinius metus užbaigti. Kursai paprastai sutelkti dėmesį į vieną įgūdžių arba nustatyti žinių, ir jie gali būti priimtas atskirai arba grupėmis, kaip dalis studijų programą.

Kas yra internetinis kursas aviacijoje? A aviacijos klasė gali sutelkti dėmesį į saugos, ryšių, technologijos, navigacija, pirmame paramos, orlaivių sistemas, skrydžio teorijos, fizikos, modeliavimas, manevrus, saugumo, meteorologijos, aviacijos avarijos arba oro teisė. Priklausomai nuo tikslo studentai turi galvoje, jie gali pasirinkti kursus, kad dėmesys sutelkiamas į abstrakčios teorijos skrydžio, betono įgūdžių išbandymo, iš pirmame įgulos mokslo ar kitų sričių žinių, susijusių su aviacija. Žinoma, galėjo būti sutelkta privačių pilotavimo ar komercinių oro linijų.

Nors pilotavimo licencija beveik visada reikalauja, kad studentai užbaigti praktinį skrydžio mokymą, įgūdžius studentai mokosi aviacijos žinoma gali padėti jiems pasirengti skrydžio mokykloje.Aviacijos klasę taip pat gali išmokyti vertingų įgūdžių, pavyzdžiui, būna ramus spaudimą, svetingumą arba erdvinio suvokimo.

Aviacijos kursų išlaidos skiriasi priklausomai nuo šalies ir mokyklos. Studentai turėtų kreiptis į savo pasirinktą mokyklą sužinoti kainą ir ar stipendijos yra prieinamos jų.

Atsižvelgiant kursą aviacijos, jums gali būti suteikta galimybė pradėti savo kelią link karjerą kaip avionikos technikas, pirmame darbuotojo, komercinių arba su transportu pilotas, keleivių salono įgulos nario arba koordinatorius, dispečerinio, skrydžio medic, ar navigatoriaus. Jūs taip pat gali siekti piloto mėgėjo licenciją. Daugelis karjeros keliai aviacijoje nereikia įtraukti bandomąjį; šiltas asmenybė ir kursai keleivių salono įgulos mokymą gali sukelti padėtyje kaip prievaizdas ar stiuardesę, arba už ryšio įgūdis ir žinoma į išsiuntimo gali sukelti darbo metu skrydžio terminalo.

Skristi į naujas žinias su internetu žinoma.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
TU Delft Open & Online Education
Nyderlandai internete, Olandija

Šio kurso metu mes ištirti iššūkius, su kuriais susiduria tyrėjai, bandydami sujungti galimą įvykių seką. Mes susipažinsime su tyrimo mąstymo būdais ir išvadų formavimu. Tiesą ... +

Šio kurso metu mes ištirti iššūkius, su kuriais susiduria tyrėjai, bandydami sujungti galimą įvykių seką. Mes susipažinsime su tyrimo mąstymo būdais ir išvadų formavimu. Tiesą sakant, jūs išmokysite galvoti ir veikti kaip oro saugos tyrėja. -
Kursai
Dalinės
6 savaitės
Anglų
Rgs. 2020
Internetinės

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia