$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti internetines kursų apie Astronomija

Kursas yra siūloma universitetų ir kolegijų švietimo padalinys, kad dėmesys sutelkiamas į tam tikrą temą. Studentai imtis internetinį kursą gauti įvadas į šiuo klausimu arba knistis giliau į konkrečioje srityje susijusia medžiaga. Kas yra internete žinoma astronomija? Studentai, kurie įrašyti į šiuos kursus padaryti įgyti įvadinė lygio žinias, kaip Saulės sistema veikia… Skaityti daugiau

Kursas yra siūloma universitetų ir kolegijų švietimo padalinys, kad dėmesys sutelkiamas į tam tikrą temą. Studentai imtis internetinį kursą gauti įvadas į šiuo klausimu arba knistis giliau į konkrečioje srityje susijusia medžiaga.

Kas yra internete žinoma astronomija? Studentai, kurie įrašyti į šiuos kursus padaryti įgyti įvadinė lygio žinias, kaip Saulės sistema veikia. Studentai gali išmokti fizikos paveikia planetas, mėnulius, žvaigždės ir kiti dangaus kūnus ir kaip naudoti astronominių modelius ir pastabas remti šias idėjas. Jie taip pat gali sužinoti apie neteisminių saulės planetų, tamsiosios energijos ir juodosios skylės. Studentai gali būti vertinami pagal jų žinias per bandymus, projektus ar interneto diskusijų forumuose naudojimui.

Įgūdžių, studentai įgyja internetinėse astronomijos kursus taikomos įvairių profesijų.Mokslinė, kritinis mąstymas ir gebėjimas dirbti kaip komandoje yra neįkainojamas įgūdžių, kurie gali būti naudojami iš anksto bet kurioje srityje. Organizacija įgūdžiai Studentai taip pat gali padėti įrodyti, kad jie gali imtis daugiau atsakomybės, kurios dažnai verčia į geresnes mokėjimo pozicijas.

Iš žinoma astronomijos kaina labai priklauso nuo universiteto, kuris siūlo kursą. Veiksniai, kaip antai studentų priėmimo, Universiteto vieta ir ekonominėmis sąlygomis visa tai prisideda prie jokių išlaidų.

Studentai, kurie mokėsi astronomija ir tęsti mokslus astronomija ir su ja susijusiose srityse galėtų siekti keletą įdomių karjerą. Kai kurie studentai gali tapti sėkmingu Astronomija profesoriai universitetuose ar kolegijose. Kiti gali būti laimingas, nes teorinių ar stebėjimo Astrofizika. Vyriausybė ir universitetai yra didžiausi darbdaviai astronomas susijusių darbuotojų.

Pasaulyje prasidėjo pamatyti neįtikėtinai vertę, kursus internetu dabar siūlome studentams visame pasaulyje. Šie paprasti įrankiai gali padėti studentams keisti savo gyvenimą iš savo namų komfortą, ir gauti šias programas dar niekada nebuvo taip paprasta. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Perimeter Institute
Vaterlo, Kanada

Šis mokymosi modulis supažindina su šiuolaikine kosmologija ir kaip paaiškina keletą eksperimentinių faktų apie mūsų Visatą. Pirmiausia aptariame homogeninę visatą, aprašytą F ... +

Šis mokymosi modulis supažindina su šiuolaikine kosmologija ir kaip paaiškina keletą eksperimentinių faktų apie mūsų Visatą. Pirmiausia aptariame homogeninę visatą, aprašytą FRW erdvėlaikyje, paaiškiname įvairius materijos turinio komponentus, paliečiame Didžiojo sprogimo nukleosintezę, CMB, tamsiąją medžiagą ir tamsiąją energiją. Mes taip pat aptariame infliacijos įvedimo motyvus ir tai, kaip ji numato teisingus svyravimus, kurie lemia struktūros formavimąsi mūsų Visatoje. -
Kursai
English (Canada)
Internetinės