Filter
Kursai
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 5 internetinės studijų programos kursai iš Aplinkos studijos

Individualių kursų priėmimas gali būti vienas iš būdų studentams tobulinti savo ugdymą, dalyvaudamas įdomioje medžiagoje ir gali padėti jiems siekti savo aistros. Šios išsamios klasės gali suteikti studentams patirtį ir įgūdžius, kurių jie turi, kad galėtų tobulėti savo būsimose karjeros srityse.

Koks yra aplinkosaugos studijų kursas? Tai klasė, skirta mokyti dalyvius apie atskiras temas, susijusias su aplinka. Kursai paprastai apima tvarumą, ekosistemas, dirvožemį, naftą ir dujas, atmosferą. Mokiniai dažnai mokosi, kaip aplinka veikia gyvenimą ir jos apsauga. Mokymasis, kaip keičiasi aplinka, gali padėti mokslininkams suprasti, kaip išlaikyti įvairias ekosistemas sveikas ateinančiais metais.
Suprasdami aplinkosaugos problemas ir ieškodami priimtinų sprendimų, aplinkosaugos studijų studentai turi galimybę kurti kritinius problemų sprendimo įgūdžius. Besimokantieji taip pat gali įgyti puikių bendravimo įgūdžių, nes jie imasi socialinės atsakomybės už aplinkos apsaugą. Organizacija taip pat gali būti naudinga bet kurioje karjeroje.
Kursai dažnai turi skirtingus mokesčius, priklausomai nuo to, ar jie vyksta internete, ar universitetuose. Be to, universitetai dažnai skiriasi mokymo išlaidomis iš kiekvienos šalies. Paprastai susisiekimas su interesų mokyklomis yra veiksmingiausias būdas išsiaiškinti naujausias kursų kainas.
Aplinkosaugos studijos atveria duris daugeliui įdomių karjeros. Studentai, norintys dirbti biure, gali rasti karjerą kaip meteorologai ar okeanografai. Tie, kurie nori turėti praktinę karjerą, gali būti laimingi kaip zoologai, laukinių gyvūnų valdytojai ar mikrobiologai. Kai kurie gali pasirinkti karjerą kaip sodininkystę ar dirvožemio mokslininkus, arba jie gali būti laimingi kaip ekologai. Esant kintančiai aplinkai, aplinkosaugos darbuotojų darbo vietų nėra.
Vis labiau besikeičianti aplinka sukuria visuotinį poreikį rengti aplinkosaugos studijų kursus, o dauguma universitetų padeda patenkinti šią paklausą, siūlydami nuotolinius kursus tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali lankytis klasėje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Aplinkos studijos

E-Careers

Pasiruoškite priimti oficialų egzaminą tapti pripažinta visame pasaulyje kaip sveikatos ir saugos specialistas, tarptautinių patirtimi su šio tarptautinio General pažyma ... [+]

Kokie yra šio kurso tikslai? Pradėkite įgyti gerą įžeminimą tarptautinės sveikatos apsaugos ir saugos (IGC1) valdymas - pamatų ir saugos ir sveikatos vadybos sistemų Pažanga sužinoti apie tarptautinių darbo vietoje pavojai (GC2) kontrolė - darbo vietoje pavojai, transporto pavojų ir rizikos kontrolės, kaulų ir raumenų pavojų ir rizikos kontrolės, darbo įrangos keliamais pavojais, elektros saugos, priešgaisrinės saugos, chemijos ir pavojus biologinių sveikatos ir fizinių ir psichologinių pavojų. Užpildykite savo darbuotojų profesionalumas padengiant tarptautinį sveikatos ir saugos praktinis taikymas (GC3).

Kas tai skirta?

Kiekvienas, kuris nori imtis savo sveikatos ir saugos žinias, kad tarptautiniu lygiu.... [-]

Jungtinė Karalystė JK internete Slough
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
E-Careers

Pasiekti NEBOSH tarptautinių techninių sertifikatas naftos ir dujų veiklos saugos užtikrintai dirbti į pramonę, kad yra žinoma, kad reikia geriausius sveikatos ir saugos ... [+]

Kokie yra šio kurso tikslai? Uždenkite aplinkosaugos vadybos naftos ir dujų pramonėje. Viskas, ką jums reikia žinoti apie angliavandenilių proceso saugumą. Priešgaisrinės apsaugos ir reagavimo į ekstremalias situacijas pagrindai.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra skirtas visiems, kurie yra šiuo metu, ar vyksta į, naftos ir dujų pramonėje, ir reikia visame pasaulyje pripažintų nustatyti sveikatos ir saugos principus išlaikyti geriausią praktiką day-to-day basis.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Žmonės, turintys į NEBOSH tarptautinių techninių sertifikatas naftos ir dujų veiklos saugos gali dirbti tiek sausumoje ar jūroje, jie paprastai gali veikti vaidmenis, pavyzdžiui, HSE vadovas, pareigūnas ar prižiūrėtojas.... [-]

Jungtinė Karalystė JK internete Slough
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gaia Education

Ar norėtumėte būti sprendimo dalimi, o ne dalimi problemos? Ar norite išmokti kurti elegantiškus sprendimus, kurie yra kruopščiai pritaikyti prie vietos biokultūriškumo u ... [+]

internetiniai kursai ir Aplinkos studijos.

Ar norėtumėte būti sprendimo dalimi, o ne dalimi problemos?

Ar norite išmokti kurti elegantiškus sprendimus, kurie yra kruopščiai pritaikyti prie vietos biokultūriškumo unikalumo?

Jei tai padarysite, tampa ekologiniu dizaineriu.

" Gaia Education internetinio kurso ekologinis aspektas suteiks jums įgūdžių tapti ekologiniu dizaineriu ir sukurti atsinaujinančias tvarias gyvenvietes.

Pasaulio lyderiai per ateinančius 15 metų siekė trijų neįprastų dalykų:

galutinis didelis skurdaskovoti su nelygybe ir neteisybenustatyti klimato kaitą

17 visuotiniai tvarios plėtros tikslai galėjo padaryti šiuos dalykus. Visose šalyse. Visiems žmonėms.... [-]

Jungtinė Karalystė Forres Kanada Shawnigan ežeras Tailandas Prachuapas Khiri Khanas Brazilija Rio de Žaneiras  + 4 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų,Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
8 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
edX

Turime suprasti globalinio atšilimo mokslą, kad išvengtume žalingiausio ir negrįžtamo klimato pokyčių poveikio žmonėms ir planetai. ... [+]

Turime suprasti globalinio atšilimo mokslą, kad išvengtume žalingiausio ir negrįžtamo klimato pokyčių poveikio žmonėms ir planetai.Apie šį kursą

Klimato pokyčiai yra neabejotinai didžiausias šių laikų iššūkis. Žmogaus veikla jau sušildė planetą vienu laipsniu Celsijaus, palyginti su ikipramoniniais laikais, ir šį poveikį jaučiame per rekordines karščio bangas, sausras, laukinius gaisrus ir potvynius. Jei ir toliau deginsime iškastinį kurą dabartiniu greičiu, planeta iki 2050 m. Pasieks du atšilimo laipsnius - slenkstį, kurį daugelis mokslininkų nustatė kaip pavojingą tašką. Koks yra šių projekcijų mokslas?

Prisijunkite prie klimato mokslininko eksperto Michaelio Manno ir sužinokite apie pagrindinius mokslinius principus, susijusius su klimato kaita ir globaliu atšilimu. Turime suprasti mokslą, kad galėtume išspręsti platesnius aplinkos, visuomenės ir ekonomikos pokyčius, kuriuos sukelia klimato pokyčiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kembridžas
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
8 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

... [+]

Atkreipkite dėmesį, kad kursų pažymėjimas nėra oficialus akredituotas kreditas iš kursus siūlančios partnerės institucijos.

[-]
Jungtinė Karalystė Londonas Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
6 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba