$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus internetiniai kursus, Žemės mokslų studijos

Studentai ir profesionalai gali naudoti internetinius kursus, siekiant stiprinti jų švietimo ir profesionalumas. Šios klasės galima rasti įvairiausių dalykų ir vyksta per internetą už kelių mėnesių trukmės iki kelerių metų. Kas yra internetinis kursas Gamtos mokslai? Tai žinoma, kad nagrinėjama fizinio konstituciją Žemės, jos atmosfera, gamtos procesų, ir netoliese planetų… Skaityti daugiau

Studentai ir profesionalai gali naudoti internetinius kursus, siekiant stiprinti jų švietimo ir profesionalumas. Šios klasės galima rasti įvairiausių dalykų ir vyksta per internetą už kelių mėnesių trukmės iki kelerių metų.

Kas yra internetinis kursas Gamtos mokslai? Tai žinoma, kad nagrinėjama fizinio konstituciją Žemės, jos atmosfera, gamtos procesų, ir netoliese planetų ir sistemas. Ši disciplina apima įvairių mokslų skaičių, tačiau keturios pagrindinės sritys yra geologija, astronomija, okeanografijos ir meteorologija. Temos gali būti hidrologija, arba kaip vanduo sąveikauja su kitais planetos medžiagų; atmosferos mokslas, oro ir atmosferos; klimato kaita; poveikis taršos; ir pėdsakai palikti žmogaus populiacijų ir statinius.

Studentai, kurie užpildyti internetinį kursą žemėje mokslų dažnai įgyja kritinį mąstymą, mokslinių tyrimų metodus, duomenų rinkimo ir analizės įgūdžius, kurie yra trokštama daugelio darbdavių.Tie, turinčių aukštąjį išsilavinimą, dažniausiai derėtis didesnius atlyginimus nei tie, kurie to nedaro.

Gamtos mokslai yra bendra tema tarp studentų visame pasaulyje, tačiau ne visos programos yra tas pats. Medžiagos, vietą, šalies ir bet laisvų stipendijos įtakos išlaidas, todėl studentai turi pasiekti, kad priėmimo įstaigai norimų mokyklose dėl išsamesnės informacijos.

Internetinis kursas Gamtos mokslai gali parengti studentus karjeros aplinkos konsultacinių firmų, kasybos įmonių, naftos įmonių, mokslinių tyrimų institutų, valdžios ir švietimo įstaigų. Studentai gali pasirinkti dirbti geologų, jūros geologų, naftos geologų ar geochemists. Kitos galimybės apima aplinkos konsultantas, paleontologas, aplinkos mokslininkas, jūrų ar kasybos inžinierius, geofizikas, okeanografas, aplinkos advokatas, universiteto profesorius ir tyrėjas, ir vidurinės mokyklos mokytojas.

Daugelis įstaigų visame pasaulyje siūlo kursus internetu studentams, kurie dirba visą darbo laiką ar negalima kitaip pasiekti tradicinėje klasėje. Norėdami pradėti savo ugdymo tikslus, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
FutureLearn
Sautamptonas, Jungtinė Karalystė

Tyrinėkite pusę mūsų planetos, kurią apima gilus vandenynas, ir sužinokite, kaip mūsų gyvenimas veikia vandenyno gelmes ir jūrų gyvybę.

Tyrinėkite pusę mūsų planetos, kurią apima gilus vandenynas, ir sužinokite, kaip mūsų gyvenimas veikia vandenyno gelmes ir jūrų gyvybę. -
Kursai
Dalinės
4 savaitės
Anglų
Internetinės