Naujai pridėti internetiniai kursai

iStudy

Suprasti Didelius Duomenis - CPD

Sausis 19, 2018
Susitinkate su dideliais kiekiais ir pagrindine informacija šiame "Big Data" kurse. Ar domitės suprasti ir apsaugoti didelius duomenis? Ar norite naudoti visus duomenis, kurie jums buvo pateikti iki galo? Šis naujoviškas kursas padės išspręsti visas jūsų problemas! Dideli duomenys yra terminas, apibūdinantis didelį duomenų kiekį (tiek strukt… [+]ūrizuotą, tiek nestruktūruotą), kuris įkvepia verslą kasdien. Duomenų interpretavimas yra nepaprastai svarbus. Tik tuomet jūs galėsite visiškai jį naudoti savo verslui. Tuo pačiu metu, kai naudojate duomenis internete, visada yra tikimybė, kad jūsų duomenys gali būti pavogti. Sužinokite, kaip apsaugoti savo informaciją šiame duomenų rinkinių kurse. Sukurkite savo duomenų bazę ir pasinaudokite savo privalumais. Kadangi yra žmonių, kurie nepatinka tvarkyti duomenų bazės, scenarijų ir visų techninių dalių, tai trukdo jiems pradėti mokytis, nes jie jau jaučia, kad yra sunku. Suprasti "Big Data" kursą suteiks jums aiškų supratimą, kaip elgtis su dideliais duomenimis ir būdais, kaip juos lengvai tvarkyti. Šis kursas turi keletą vienetų, skirtų padėti jūsų duomenų valdymo įgūdžiams. Žinios apie kursus "Suprasti didelius duomenis" yra apdovanojimų laimėtojas ir geriausias pardavimo kursas, kuriam buvo suteiktas CPD sertifikatas [-]

Southampton Data Science Academy

Duomenų Mokslo Pagrindai (ne Techniniai) - Internetinis Kursas

Sausis 16, 2018
Sukurtas siekiant suteikti jums teorines žinias kartu su praktiniais ir techniniais įgūdžiais, kurių reikia norint dalyvauti duomenų revoliucijoje, šešių savaičių kursas padeda jums prisidėti prie išaugusios duomenų pagrindu pagrįstos ekonomikos ir pasinaudoti ja. Tam reikia praktinio požiūrio į duomenų įgūdžių mokymą per daugybę interaktyvių, internetin… [+]ių pratybų, skirtų tam, kad galėtumėte išbandyti realius mokymo metodų ir sąvokų pavyzdžius. [-]

General Assembly

Duomenų Analizės Grandinės Kursas

Sausis 17, 2018
Surinkite, analizuokite ir pasakykite istorijas duomenimis naudodami SQL, Excel ir vizualizaciją.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Internetiniai kursai

Kas yra internetiniai kursai?

Internetinės studijos yra skirtos tiems žmonėms, kurie nori įgyti tam tikrą išsilavinimą, tačiau dėl darbo, šeimos ar kitų įsipareigojimų negali stoti į dienines ar netgi vakarines akademines studijų programas. Viso pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti didelę internetinių studijų bei kursų įvairovę - tai gali būti trumpieji, intensyvūs ar individualūs kursai, asocijuoto laipsnio kursai ar asocijuoto laipsnio programos. Internetinių studijų diplomas savo kokybe ir verte prilygsta tos pačios specialybės dieninių studijų diplomo vertei, tad būtent internetiniai kursai ir programos kasmet tampa vis populiaresni viso pasaulio universitetuose ir kitų tipų aukštosiose mokyklose. Vis tobulinamos e-studijų technologijos viso pasaulio geriausiąsias akademines institucijas priartina prie bet kuriame žemės kampelyje, kuriame, be abejo, yra internetas, esančių žmonių.

Kokie yra internetinių studijų privalumai?

Internetinės studijos iš tiesų gali atnešti daug naudos. Vienas pagrindinių internetinių studijų privalumų yra tai, kad jas studentai gali pabaigti jiems patiems priimtiniausiu tempu ir taip įgyti jų karjerai ar asmeniniam tobulėjimui reikalingų žinių, įgūdžių bei patirties. Tad šias studijas galima pabaigti ir netgi dirbant pilnu etatu ar turint kitokių daug laiko reikalaujančių įsipareigojimų. Šeimas sukūrusiems ar artimaisiais besirūpinančiais studentams šio tipo studijos taip pat dažnai atrodo priimtinesnės. Be to, kadangi internetines studijas pasirinkusiems studentams nereikia fiziškai lankytis universitete, studijas jie gali rinktis ir užsienio šalyje esančiame universitete. Ką mokosi internetinių studijų studentai?

Daugybė viso pasaulio universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių specialybių bei studijų sričių internetinių studijų programų bei kursų. Įvairiausi pasaulio universitetai, kolegijos bei technikos universitetai studentams gali pasiūlyti internetinius kursus, sertifikato programas bei diplomo studijas. Internetinėmis studijomis besidomintys studentai gali rinktis iš tokių studijų sričių kaip: • menai, • humanitariniai mokslai, • gamtos mokslai, • socialiniai mokslai, • taikomieji mokslai, pavyzdžiui, verslo ar teisės studijos ir t.t. Kiekviena iš šių studijų sričių apima daugybę kur kas konkretesnių studijų specialybių. Tad visai nesvarbu, ar planuojate rinktis trumpuosius kelias dienas trunkančius kursus, ar porą metų besitęsiančias internetines asocijuoto laipsnio studijas, tikrai rasite jūsų norus ir poreikius geriausiai atitinkančią internetinę studijų programą.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus internetines studijas?

Tik pabaigę internetinę studijų programą specialistai dažnai pastebi teigiamų jų karjeros eigos pokyčių. Aukštasis išsilavinimas - pabaigtos diplomo, sertifikato, akademinio laipsnio studijos ar kursai specialistams padeda lengviau pasiekti užsibrėžtų karjeros tikslų. Darbdaviai supranta, kad internetinių studijų laipsnis savo verte prilygsta tradicinių programų diplomui, todėl jie vertina ir noriai renkasi būtent šio tipo studijas pabaigusius specialistus. Todėl internetines studijas pabaigę specialistai neabejotinai turi daugiau galimybių gauti norimą darbą, sėkmingai derėtis dėl aukštesnio atlyginimo ar būti paaukštintiems pareigose, negu tik vidurinį išsilavinimą įgiję žmonės.

Kiek kainuoja internetinės studijos?

Įvairių internetinių studijų programų, kursų, diplomo ar sertifikato studijų programų kainos gali labai stipriai skirtis. Ji labai priklauso nuo konkrečios studijų programos, pasirinktos specialybės, aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje studentas renkasi mokytis. Todėl patartumėme dėl studijų kainų bei galimų stipendijų tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyrių darbuotojais. Šiame puslapyje rasite užklausos formas, kurias užpildę galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais ir taip gausite visą reikiamą informaciją apie konkrečią studijų programą.

Kodėl verta rinktis internetines studijas?

Yra kelios svarios priežastys, kodėl vis daugiau viso pasaulio studentų kasmet pasirenka būtent internetines studijas ar kursus. Visų pirma, šias studijas studentai gali baigti savo pasirinktu tempu bei grafiku. Tad būtent internetinės studijos studentams leidžia dirbti pilnu etatu ar turėti kitų įsipareigojimų. Antra, šių studijų diplomo vertė prilygsta dieninių, universitete vedamų studijų laipsnio kokybei. Be to, internetinių studijų studentai dažnai pastebi, kad studijų metu jie stipriai lavina savo komunikacijos įgūdžius, kadangi jie su savo kurso draugais bei profesoriais bendrauja naudodamiesi forumais, web-konferencijomis, el. paštu ir kitomis e-šveitimo technologijomis. Šiame tinklapyje rasite daugiau informacijos apie internetines studijas ir galėsite išsirinkti jūsų norus ir poreikius geriausiai atitinkančius kursus ar studijų programas.