Krikščionių patarimų daktaras (internete)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Krikščioniškų patarimų daktaro laipsnis

Šis internetinis kursas dėstomas tik anglų kalba.

Įdėkite Dievo balsą į savo patarimo centrą ir tapkite Jo dieviškosios gydomosios galios indu.

 • Ar esate įsitikinęs, kad rūpinatės giliais savo klientų poreikiais, ar kartais jaučiatės kaip tik teikiantys „Pagalbines priemones“ dengiančioms žaizdoms?
 • Ar nenorėtumėte žinoti, kad jūsų klientai buvo išvalyti ir išgydyti patyrus mylimojo patarėjo ir užuojautos žodžius, kuriuos teikia nuostabus patarėjas, kuris vienas gali paliesti tas giliausias vietas?

Jei taip, tuomet būtent Christian Leadership University krikščionių patarimų daktaro laipsnis yra būtent tai, ko jūs ieškojote.

125539_blur-1867402_960_720.jpg

„Pexels“ / „Pixabay“

Krikščionių patarimų daktaro laipsnis vertas kur kas daugiau nei popierius, ant kurio jis atspausdintas

Mes tikime, kad patirtinės žinios yra be galo vertingesnės nei savarankiškas knygų mokymasis. Visos galvos žinios pasaulyje jums nedaro nieko gero, jei negalite priversti jų veikti realiame pasaulyje. Štai kodėl kiekviename jūsų žingsnyje pritaikysite tai, ko išmoksite. Kiekvienas iš mūsų krikščionių patarimų kursų yra gaivus ir praktiškas, ir jie padės jums žingsnis po žingsnio per naudojamus procesus ir metodus.

Kodėl tai taip skiriasi nuo visų kitų internetinių krikščioniškų konsultacijų doktorantūros programų?

Negalite pradėti vertinti Dievo pasirodymo ir tarnavimo Jo gydomosioms galioms tiesiogiai sudaužytos širdies. Tai peržengia vien krikščioniškus konsultavimo principus, kuriuos galite bandyti pritaikyti savo jėgomis. Viešpaties Jėzaus Kristaus balsas ir Jo gyvenimą keičianti galia yra absoliučiai būtini visiškai ir ilgam atkurti giliai sužeistą širdį.

Šie internetiniai krikščionių konsultavimo kursai yra skirti išsiaiškinti problemos šaknis ir veiksmingai palengvinti paties Jėzaus atėjimą ir „sunkų kėlimąsi“. Vien tik jis gali pašalinti ne tik patį emocinį skausmą, bet ir pagrindines širdies problemas, sukeliančias kiekviena iš šių vidinių kovų. Dievas žino tikslią bet kokios neigiamos minties, požiūrio ir paveikslo, kurį turi širdis, kilmę. Jis nori daugiau nei bet kas, kad asmeniškai paliestų ir išgydytų šias sritis.

Paspartinkite savo laipsnį

Esate daug arčiau savo krikščionių patarimų daktaro laipsnio, nei suprantate. Priimkite iki 50% savo daktaro laipsnio per kitų kolegijų nuorašus ir gyvenimo patirties rinkinį. Pasinaudokite savo ankstesnėmis studijomis ir patirtimi ir užsitarkite krikščionių patarimų daktaro laipsnį greičiau, nei kada nors galvojote!

Uždirbkite savo laipsnį namuose

100% įgykite akredituotą krikščionių konsultacijų daktaro laipsnį per nuotolinį mokymąsi.

Greitas konsultavimo laipsnis

Uždirbkite iki 50% savo krikščioniškų patarimų daktaro laipsnio derindami gyvenimo patirties kreditus ir pervedimus iš kitų kolegijų. arba seminarijos.

Kodėl reikia mokėti daugiau?

Studijos CLU yra apie 1/10 dešimtosios privačios kolegijos ir apie 1/4 viešosios valstybinės kolegijos.

Besivystančių šalių studentams bus suteikta nuolaida iš Christian Leadership University :

 1. Jei užsakote įprastą 3 kreditų CLU kursą, kurso kaina sumažėja nuo 300 USD iki 150 USD. Kursų medžiaga ir siuntimo išlaidos yra papildomos.
 2. Mes turime daugiau nei 20 populiariausių kursų elektroninių mokymo modulių, kurie suteikia taikomojo dvasingumo diplomą. Visą medžiagą iškart galite rasti savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Įprasta modulio kaina yra nuo 99 USD iki 197 USD, todėl galite paprašyti kupono, kuris atleidžia modulį nuo pusės kainos. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

CLU yra svarbiausias mokymosi apreiškimais pagrindas

Mūsų unikalus požiūris yra tikras gyvenimas, pagrįstas Biblija, apreiškimais grįstas mokymasis, patvirtintas Dievo balsu.

Turimi kursai

 • COU202 patarė Dievas
 • COU203 Komunikacijos kertiniai akmenys
 • COU301 Maldos, kurios gydo širdį
 • „COU305“ tėvystė sėkmei
 • REN103 Komunija su Dievu
 • REN105 Tėvo Dievo širdis
 • REN204 Natūraliai antgamtiška
 • REN206 patepimo didinimas
 • REN207 Gydomasis patepimas
 • „REN310“ išmintis per sapnų interpretaciją

Reikalavimai

Daugeliui daktaro laipsnių reikia 40 kreditų, viršijančių magistro laipsnį, su galimybe daktaro disertaciją atlikti už dalį kreditų. Šiems laipsniams gauti reikia 60 kreditų už magistro laipsnį, įskaitant privalomą daktaro disertaciją: krikščioniškosios filosofijos daktaras, dieviškumo ir teologijos daktarai. Šie kreditai gali būti gauti iš 1) kursų derinio; 2) originalus disertacijos ar ministerijos projektas ir 3) praktikos ar stažuotės patirtis. Tikimasi, kad studentas kartu su dekanu parengs programą, kuri patenkins jo augimo troškimą srityje (-se), kurioje (-iose) Dievas įdėjo aistrą į jo širdį.

 1. Rengiami kursai: Studentas gali pasirinkti bet kurį iš CLU siūlomų kursų. Jei jis pasirinks bakalauro kursą, bus atliktas papildomas darbas, kad būtų įvykdyti abituriento reikalavimai.
 2. Originali disertacija ar ministerijos projektas: Tai gali būti originalus rašytinis darbas arba sukurti ministerijos darbą. Unikalumas ir (arba) originalumas bus pagrindiniai šio projekto įvertinimo taškai. Jei projektas yra rašytinis, jis turėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp originalių teksto tyrimų (Raštuose ir antrinėje literatūroje) ir praktinio darbo išbandymo realiame gyvenime. Kažkodėl ministerijos darbas ar originalus rašytinis darbas turėtų pridėti naują požiūrį į disertacijoje nagrinėjamos temos žinias ir praktiką.
 3. Praktika arba stažuotė: Mes taip pat skatiname daktaro laipsnį gauti iš realios tarnybos tarnybos patirties.

Ribos: Iš viso tiek kitų kreditų perkėlimo iš kitų institucijų, tiek iš kreditų, uždirbtų dėl gyvenimo patirties, gali būti skiriama daugiausia 20 kreditų. Iš šių 20 ne daugiau kaip 10 gali būti gauti iš kreditų, uždirbtų už gyvenimo patirtį.

Kontaktiniai duomenys

Paštas: clu@cluonline.com

Telefonas: 800-466-6961
arba
716-681-4896

Faksas: 716-685-3908

„Facebook“: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Skaityti daugiau

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Skaityti mažiau