Korupcija ir valdymas MA (internete)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pateikiant aiškų tarpdisciplininį požiūrį į korupcijos tyrimą, ši MA siūlo tris pagrindinius klausimus; kas yra korupcija, kiek jos egzistuoja ir ką reikėtų nuveikti kovojant su ja?

Korupcijos ir kovos su korupcija tyrimas teisės, antropologijos, ekonomikos, plėtros studijų, sociologijos ir politologijos požiūriu; Jūs gausite teorines žinias ir praktinį mokymą, reikalingą suprasti korupcijos apibrėžimo, matavimo ir kovos su jais sudėtingumą.

Su datomis per metus (sausis, kovas, gegužė, liepa ir lapkritis) galite pradėti šį kursą, kai jums patinka ir mokytis savo laiku, iš savo namų.

Šis kursas yra ne visą darbo dieną ir gali būti baigtas ne mažiau kaip dvejus metus ir ne daugiau kaip keturis metus. Studentai turi galimybę pristabdyti savo studijas, jei jų darbas ar gyvenimas yra būtini.

Kodėl studijuoti Sussex korupcijos ir valdymo MA (internete)?

 • Prisijunkite prie vienintelio MA Europoje, kad pasiektumėte platų tarpdisciplininį požiūrį į korupcijos ir kovos su korupcija tyrimą.
 • Iš korupcijos tyrimo centro mokykitės iš tarptautiniu mastu žinomų mokslininkų.
 • Imtis praktinio ir taikomo požiūrio, tiriant korupciją ir kovos su korupcija sprendimus įvairiuose sektoriuose ir visame pasaulyje.
 • Kritiškai išnagrinėti ir užkirsti kelią uždraustoms kovos su korupcija struktūroms ir politikai.
 • Tinkinkite savo meistrus savo interesams pasirinkdami atvejų tyrimus, susijusius su dabartine ar būsima karjera.
 • Prisijunkite prie įvairios studentų, besimokančių internete su Sussex, iš viso pasaulio.

118183_Corruption2.jpg

Karjeros galimybės

Mūsų išskirtinis požiūris į korupcijos ir valdymo tyrimą suteiks jums žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte sėkmingai kovoti su korupcija įvairiuose vaidmenyse ir pramonės šakose.

Kursas nagrinėja korupciją pasauliniu mastu ir sektoriuose, įskaitant verslą, vyriausybę, NVO, labdaros organizacijas, konsultacijas, prekybą ir žiniasklaidą. Jūs suprasite, kaip ir kodėl korupcija egzistuoja ir kaip kurti sprendimus, kaip kovoti su ja.

Akademinė patirtis

Šis kursas yra pristatytas iš Korupcijos tyrimo centro, pirmojo JK akademinio centro, skirto tarpdisciplininiams tyrimams, politikos poveikiui ir mokymui apie korupciją ir antikorupciją.

Centras pritraukia tarptautiniu mastu pripažintus akademikus, kurių įvairi patirtis ir patirtis suteikia įvairius požiūrius į korupcijos ir kovos su korupcija sprendimus, kurie tiriami per visą kursą.

Kursų mokesčiai

Mokesčiai mokami moduliniu pagrindu, kiekvienas modulis kainuoja £ 955 * .

Visas mokestis kursą yra £ 11.450 * .

Mokestis už mokslą gali būti didinamas kasmet, atsižvelgiant į Sussexo universiteto sąlygas. Padidėjimas įsigalios kiekvienų metų rugsėjo mėnesį.

* suapvalinti administravimo tikslais

Stipendijos

Nedidelis skaičius stipendijų, kurių vertė yra 2 000 svarų sterlingų, yra prieinami kurso studentams.

Indėlis

Jei norite priimti savo vietą korupcijos ir valdymo valdyme (internete), turėsite sumokėti pirmąjį modulio mokestį, kuris yra 955 svarai.

Tai yra negrąžintinas užstatas, skirtas apsaugoti jūsų vietą kurse.

Užstatas bus įskaitytas į bendrą sumokėtą mokestį.

Kodėl mokytis internetu?

 • Naudokitės tarptautiniu mastu pripažintų Sussex centro korupcijos tyrimo centro mokytojais iš kur jūs esate pasaulyje.
 • Mokykitės pasaulinėje klasėje, jungdami studentus iš daugiau nei 100 šalių, studijuojančių Sussex.
 • Ištirkite laiką, tempą ir vietą, kuri jums tinka.
 • Studijuokite savo magistrantus per 2-4 metus, turėdami galimybę pereiti ir išeiti iš kurso, kaip reikalauja jūsų karjera / gyvenimas.
 • Mokykitės pagal užsakymą Virtuali mokymosi aplinka, prieinama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

118185_Corruption1.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and exp ... Skaityti daugiau

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and experience the same academic rigour and teaching recognised world-wide for its excellence from anywhere in the world. Skaityti mažiau