Konsultavimo magistro laipsnis (internete)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

60 kreditų, internetinis magistro laipsnis konsultacijoje (magistro laipsnis) rengia studentus karjeros ministerijos galimybėms profesionaliose, pradinio lygio pareigose, kurioms reikalinga valstybės licencija. M.Sc. Programoje pabrėžiamas Biblijos konsultavimo modelis, o studentams suteikiama teisė į valstybinę licenciją arba daktaro darbą konsultavimo ar psichologijos srityse.

Programos apžvalga

Mokslo magistras Konsultavimo laipsnį sudaro 48 kreditai reikalaujama kursinių ir 12 kreditų pasirenkamuosius kursus siekti dėmesio sričių konsultavimo srityje. Studentai pradės programą su stipriu Biblijos pagrindu, kuris nustatys pagrindą ir tonas likusiam programos laikotarpiui.

Biblija yra pamatas, dėmesys ir filtras visoje M.Sc. programa, leidžianti studentams kvalifikuotai spręsti pasaulietines teorijas, nesudarant Biblijos tiesos, kai studentai vykdo valstybinę licenciją.

Specializacijos takelius

 • Priklausomybės
 • Bendra konsultacija
 • Ligoninės kapelionas
 • Santuoka ir šeima
 • Psichikos ir mitybos sutrikimai
 • Terapinis poilsis

Programos formatas

Konsultavimo laipsnio magistro laipsniai reikalauja, kad universitete baigtų trys kursai. Šie kursai vasarą siūlomi kaip vienos savaitės moduliai. Visos kitos klasės siūlomos visiškai internete formatu per patogias aštuonių savaičių sesijas. Galite užbaigti darbą savo namuose, biure ar bet kur kitur.

Priežiūros praktika ir stažuotė

Visi studentai privalo baigti prižiūrimus praktikos ir stažuočių reikalavimus. Tai suteikia studentams praktinę konsultavimo patirtį, leidžiančią jiems taikyti profesinio mokymo metodus.

Reikalavimai

Norint patekti į internetinę magistro konsultavimo programą, reikia kvalifikuoto bakalauro laipsnio su kaupiamuoju GPA 3,0. Studentai, kurie neturi bent 9 kreditų Biblijos / teologijos ir psichologijos bakalauro studijoms, turės baigti 18 kreditų iš anksto norint įstoti į programą.

Programos rezultatai

 • Kompetentingai teikk išmintingą biblinį patarėją keliose klinikinėse aplinkose.
 • Baigti profesinės konsultavimo karjerą.
 • Sukurti ministerijos lyderio pareigas.
 • Perduokite Nacionalinį atestuotą patarėją (NCC) egzaminą.
 • Pateikite licencijas kaip licencijuotą profesionalų patarėją (LPC).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

For more than 80 years, Clarks Summit University has prepared men and women for Christ-honoring careers and ministries across the globe.

For more than 80 years, Clarks Summit University has prepared men and women for Christ-honoring careers and ministries across the globe. Skaityti mažiau
Scrantonas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau