Komunikacijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Komunikacijos didžiosios bendrovės kuria ir dalijasi prasme bendram labui.

Prisijunkite prie mūsų departamento, kad sužinotumėte, koks svarbus, sudėtingas bendravimo vaidmuo visuomenėje. Mūsų mokiniai mokosi efektyviai bendrauti įvairiuose kontekstuose - pilietiniame gyvenime, kultūrose, darbo vietose ir santykiuose.

Turėdami "Hope" komunikacijos laipsnį, jūs demonstruojate savo įsipareigojimą etiškai ir kompetentingai bendrauti.

Nepriklausomai nuo to, ką jūs nuspręsite daryti su savo bendravimo laipsniu - ir pasitikėk mus, galimybės yra begalinės - jūs galėsite pradėti gyventi už klasės ribų, dalyvaudami praktikoje, atlikdami griežtus kursinius darbus, tyrinėdami pasaulį ne mieste. studijuoti ir rasti savo vietą studentų klubuose visoje universiteto mieste.

Laipsnių programos

Mūsų departamentas siūlo didelį ir mažą ryšį. Mūsų laipsnis jungia teoriją ir praktiką, o pasirenkant programas galite pritaikyti savo interesams.

Laikydamiesi "Hope" tvirtos laisvosios meno tradicijos, mes rengiame savo studentus nuolat besikeičiančiai pasaulinei visuomenei ir darbo vietai.

Komunikacijos specialistai mokosi kurti ir dalintis reikšme bendram labui. Jie pereina į puikų darbą įvairiose srityse: nuo viešųjų ryšių iki teisės. Mūsų studentai linkę būti įdomūs ir savimi orientuoti, todėl mūsų programa yra skirta suteikti jums ilgalaikius gyvenimo įgūdžius, kurie yra taikomi įvairioms karjeroms.

Kursai

Komunikacijos kursų "Hope" priėmimas gali būti susijęs su mūsų fakulteto glaudžiai bendradarbiaujant su mokslinių tyrimų projektu, žiniasklaidos kūrimu mūsų televizijos studijoje arba viešųjų ryšių sprendimo projektu.

Mūsų kursai pabrėžia įvairius bendravimo tipus:

  • Retorika
  • Reliacinis bendravimas
  • Žiniasklaidos studijos ir gamyba
  • Organizacinė komunikacija
  • Pasaulinis bendravimas

Per mokslinius tyrimus, patirtinį mokymąsi ir pilietinį bendradarbiavimą gausite gilų supratimą apie tai, kaip komunikacija atlieka neatskiriamą vaidmenį visuomeniniame gyvenime.

Pabaigus studijas

Komunikacijos specialistai turi tvirtą ir judrų įgūdžių rinkinį. Kadangi esate pasiruošęs kritiškai mąstyti, priimti sprendimus etiniu požiūriu ir turėti tvirtą supratimą apie mokslinius tyrimus ir analizę, tai reiškia, kad galite pereiti į daugelį darbo vietų, žengdami į priekį už konkurencijos.

Mūsų absolventai eina į karjerą įvairiose srityse. Daugelis eina į aukštąją mokyklą. Jei baigėte ryšį su pagrindiniu ar nepilnamečiu, susisiekite su mumis. Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

Hope College is a private, Christian liberal arts college in Holland, Michigan. It opened in 1851 as the Pioneer School by Dutch immigrants four years after the community was first settled.

Hope College is a private, Christian liberal arts college in Holland, Michigan. It opened in 1851 as the Pioneer School by Dutch immigrants four years after the community was first settled. Skaityti mažiau