Kompiuterių inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png


Sirakūzų universiteto inžinerijos ir kompiuterių mokslų kolegija siūlo magistro laipsnį kompiuterių inžinerijos programoje, pristatytą internete. Programa moko studentus kurti naujoviškus techninius ir programinius sprendimus naujoms ir atsirandančioms sistemoms, tobulindama žinias, kad išspręstų sudėtingas technines problemas šioje nuolat besikeičiančioje pramonėje. MS in Computer Engineering programoje daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams dalykams, kurie yra svarbūs norint suprasti naujas ir naujas sistemas. Jūs išmoksite vairuoti naujoves ir išspręsti sudėtingiausius kompiuterių inžinerijos iššūkius su pažangiomis pagrindinėmis temomis, įskaitant saugumą ir patikimumą, tinklo sistemas, kompiuterių architektūrą ir pažangesnį programavimą.

Privalumai

  • Bendruomenė - įkurta 1901 m., Mokykla išlaikė savo reputaciją kaip lyderė šioje srityje, siūlydama mokymo programą, paremtą teorijomis, pagrindais ir taikymu.
  • Prestige - Sirakūzų universiteto inžinerijos ir informatikos kolegiją nuo 2001 m. Paskiria Nacionalinė saugumo agentūra ir Vidaus saugumo departamentas, kaip Informacijos užtikrinimo švietimo akademinės kompetencijos centras (CAEIAE) ir kaip informacijos užtikrinimo mokslinių tyrimų akademinio kompetencijos centras (CAE). -R) nuo 2009 m.
  • Unikalus ugdymo turinys - suprojektuotas ir dėstomas Sirakūzų fakultete, mokymo programa, pagrįsta teorija, pagrindais ir taikymu. Absolventai siekia išversti tai, ką jie išmoko klasėje, su realaus pasaulio poreikiais

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Syracuse University's College of Engineering and Computer Science offers online master’s degree programs in cybersecurity, computer engineering, and computer science.

Syracuse University's College of Engineering and Computer Science offers online master’s degree programs in cybersecurity, computer engineering, and computer science. Skaityti mažiau