Bakalauro studijų kursas skirtas mokyti specialistus, kurie gali dalyvauti analizuojant, projektuojant, įgyvendinant ir valdant sistemas informacinių technologijų, automatikos ir valdymo inžinerijos srityse.

Programos tikslas - suteikti platų metodologinių ir techninių įgūdžių spektrą informacijos inžinerijos srityje, siekiant sukurti profesionalų, turinčių didelį lankstumą ir prisitaikymą prie rinkos poreikių. Tai taip pat suteikia tvirtą pasirengimą matematikoje ir fizikoje, taip suteikiant įrankius ir mokslines metodikas, reikalingas griežtai sprendžiant inžinerines problemas.

Todėl šio kurso tikslai yra: viena vertus, kad būtų užtikrintas tvirtas, bendrasis mokslinis ir metodinis pasirengimas, ir, kita vertus, sukurti labai specializuotą profesionalą. Dėl šios priežasties išsamiau aptariamos bendrosios mokslinės ir inžinerijos metodologijos (siekiant kurti metodinius gebėjimus sudėtingų inžinerinių problemų analizėje, modeliavime ir formulavime), tuo tarpu siūlomi daugiau techniškai pažangių kursų, kad būtų galima užbaigti studentų kompetencijas, pristatančias metodikas, techniniai sprendimai ir taikymas konkrečiuose sektoriuose.

Pagrindinė mokymo programa ne tik suteikia studentams tvirtą pagrindą matematikos ir fizikos srityje, bet taip pat plėtoja perduodamus įgūdžius informacinių technologijų srityje, yra išsamiai mokomi algoritmų analizėje ir programavime. Informacinės inžinerijos srityje moduliai suteikia bendrą pagrindą elektronikos, signalų analizės ir perdavimo, dinaminių sistemų modeliavimo ir valdymo bei kompiuterinės architektūros srityse. Šias kompetencijas papildo temos, apimančios elektros grandinės analizės metodikas, pagrindines ekonomikos ir verslo administravimo žinias bei skaitmeninės analizės elementus.

Kaip mokytis

Interneto mokymo veikla vyksta internetinėje makrokomandoje, vadinama didaktiniu kibernetine erdve. Didaktinėje kibernetinėje erdvėje treniruočių ir mokymosi procesas vyksta, o pasiekimai įvairūs naudojant individualų prisijungimo vardą ir slaptažodį, atsižvelgiant į žaidėjų vaidmenį švietimo keliu: dėstytojai, dėstytojai ir studentai. Užsiėmimai ir internetinė užsakomoji veikla yra prieinama visą parą kartu su virtualiosios transliacijos virtualiomis klasėmis ir įrašytomis virtualiosiomis klasėmis (https://goo.gl/jY26qD).

------

Trukmė: 3 akademiniai metai

Kreditai: 180 ECTS

Kalba: anglų, italų, arabų

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Italų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų International Telematic University UNINETTUNO »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Computer Engineering - Big Data

Computer Engineering - Programming and Security

How to study on the UNINETTUNO e-learning platform