Klinikinis ugdymas (magistrantūros studijų programa, internetinis mokymasis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Mūsų internetinė klinikinio ugdymo programa pasinaudoja visame pasaulyje žinomomis žiniomis, kad padidintume savo sugebėjimus mokyti ir vertinti studentus klinikinėje aplinkoje.

Tai ideali programa tiems, kurie atlieka švietimo vaidmenį sveikatos priežiūros specialistams ir veterinarijos specialistams, įskaitant gydytojus, slaugytojus, odontologus, klinikinius psichologus, profesionalius terapeutus, veterinarijos srities specialistus arba susijusius mokslininkus (biomedicinos ir socialinius).

Mūsų tikslas yra padėti jums suprasti ir dalintis mintimis apie savo praktiką, tuo pačiu didinant supratimą apie tai, kaip pritaikyti švietimo teorijas ir literatūros įrodymus. Todėl jūs išmoksite žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint pristatyti, tobulinti ir tirti aukštos kokybės klinikinį išsilavinimą savo disciplinoje.

Ši programa yra susijusi su NHS Škotijos švietimu ir universiteto Global Health Academy.

Baigę antrosios pakopos studijų pažymėjimą ir atitikdami kvalifikacinius kriterijus, galėsite kreiptis dėl aukštojo mokslo akademijos stipendijos.

Mes esame medicinos pedagogų akademijos nariai, baigę antrosios pakopos studijų pažymėjimą ir įvykdę kvalifikacinius kriterijus, galite prašyti narystės per sutrumpintą maršrutą.

Programa taip pat yra akredituota Karališkosios Australijos chirurgų kolegijos.

Mokymasis internete

Mūsų apdovanojimai internete teikiamos mokymosi technologijos yra visiškai interaktyvios ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Mes rengiame internetines atviras dienas, kai būsimi studentai ir pareiškėjai gali susipažinti su kai kuriais dėstytojais ir studentais, taip pat naudotis internetinėmis mokymo patalpos.

Programos struktūra

Sertifikavimo etape yra trys kursai, o diplomais - trys. Po trejų metų baigiamasis disertacija.

Mes teikiame paskaitas ir vadovėlius internete, todėl tikimasi, kad naudositės savarankišku mokymu, kolegų diskusijų lentomis, vadovėliais, kolegų pristatymais ir kitais panašiais e. Mokymosi veiksmais, kad padėtumėte sužinoti ir kuo geriau išnaudoti kurso medžiagą.

Paspartinti maršrutus galima aptarti su programos komanda.

1 metai: pažymėjimas

Anksčiau siūlomi kursai apima:

  • Mokymo ir mokymosi principai
  • Vertinimas, egzaminai ir standartinis nustatymas
  • Gyvenimo aprašymas

2 metai: diplomas

Studijuosite mokslinius tyrimus klinikiniame ugdyme kartu su 2 pasirenkamaisiais kursais. Žemiau esančias programinės struktūros nuorodas galite rasti pasirenkant (pasirenkamus) kursus.

Atkreipkite dėmesį, kad pasirenkamuosius kursus turės paklausa. Jums bus iš anksto pranešta, jei reikia pasirinkti alternatyvų kursą.

3 metai: meistrai

Tyrimo ataskaita apie 15 000 žodžių. Galite pasirinkti pateikti kaip publikavimo dokumentą, kuriame yra papildomų komentarų.

Karjeros galimybės

Ši programa buvo sukurta siekiant pagerinti savo perspektyvas kaip mokytojas ir instruktorius žmonių ar gyvūnų sveikatai.

Tai skatina kokybišką klinikinį išsilavinimą, padėdama apmąstyti ir dalintis įžvalgomis apie savo praktiką, suprasti ir taikyti švietimo teorijas bei literatūros įrodymus ir padėti jums sukurti tvirtą pagrindą klinikiniame švietime ir šviečiamiesiems tyrimams, kuriais remiantis galite kurti savo akademinė karjera.

Patekimo reikalavimai

Pirminė klinikinė kvalifikacija, tokia kaip MBChB, BVS, BDS, Slaugos bakalauras, arba UK 2: 1 diplomas atitinkamoje srityje arba jų tarptautinis ekvivalentas.

Mes taip pat apsvarstysime jūsų paraišką, jei turite biomedicinos mokslo kvalifikaciją ar neuniversitetinę profesinę kvalifikaciją, pvz., "Registered General Nurse", turinčią tinkamą klinikinę patirtį.

Šiuo metu turite mokytis klinikinėse ar švietimo įstaigose.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
  • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Edinburgo universitetas siūlo nedidelę stipendiją neįvykdytoms kandidatėms. Tai labai konkurencinga.

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau