Klinikinių gyvūnų elgsena (magistrantūros studijų programos, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši programa suteikia lankstų magistrantūros studiją, skirtą specialiai spręsti paklausą klinikinių gyvūnų elgesio mokymui internete remiamoje mokymosi aplinkoje. Programa naudos įrodymais pagrįstą metodą, kad ištirtų galimą motyvaciją, valdymo ir gydymo būdus nenormaliai ir (arba) problemiškam elgesiui, kurį paprastai išreiškė kompanioninės gyvūnų rūšys, gyvenančios vietinėje aplinkoje.

Tema apima daugiadalykį požiūrį, pagrįstą žiniomis ir technologijomis iš psichologijos, etologijos, neurobiologijos, farmakologijos ir veterinarijos sričių. Ši programa apima mokymą ir mokymą, kurio tikslas yra jūsų akademinis pasiruošimas profesinei karjerai, dirbančiam su kompanionais, įvairiais būdais, įskaitant klinikinį gyvūnų elgesio konsultavimą.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Ši magistrantūros programa yra modulinė struktūra, siūlanti lankstų studentų orientuotą požiūrį į studijų kursų pasirinkimą. Norint gauti tokius apdovanojimus, turite užpildyti pakankamą kursų kreditų skaičių:

 • Antrosios pakopos studijų pažymėjimas: 60 kreditų
 • Antrosios pakopos studijų diplomas: 120 kreditų
 • Magistro diplomas: 180 kreditų

Galite atlikti šią programą periodiškai atliekamu tyrimu (lanksčiuoju progresavimo maršrutu), kaupdami kreditus per tokius maksimalius laiko apribojimus:

 • Antrosios pakopos studijų pažymėjimas: 12-24 mėnesiai
 • Antrosios pakopos studijų diplomas: 24-48 mėnesiai
 • Mokslo magistras: 36-72 mėnesiai (tai apima ne daugiau kaip 12 mėnesių nuo disertacijos pradžios iki jos pabaigos)

1 metai: sertifikatų kursai

Studijuosite taikomojo gyvūno elgesio ir klinikinių gyvūnų elgesio principus kartu su antrozoologija (rekomenduojama tiems, kurie tęsia diplomą / magistrantūrą) arba vieną iš dviejų kitų pasirenkamųjų kursų.

2 metai: diplomo kursai

Jūs mokysitės klinikinių gyvūnų elgesio praktikoje kartu su dviem pasirenkamais kursais iš 4 pasirinkimo.

3 metai: magistrai

Programos disertacijos elementas leis toliau tobulinti mokslinius gebėjimus ir gali būti trumpas mokslinių tyrimų projektas, atvejų analizė, susijusi su atitinkama profesine patirtimi arba išplėstinė literatūros apžvalga.

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai. Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Mokymosi rezultatai

Be dalyko turinio, programa taip pat leis įgyti įvairiausių perkeliamų įgūdžių, pavyzdžiui, kompiuterių įgūdžių, pranešimų rašymo, internetinių pristatymų ir laiko bei projektų valdymo.

Tu galesi:

 • apsvarstykite, kaip mokslinį supratimą apie tai, kaip galima taikyti biologiją ir įprastą rūšių specifinį elgesį, valdant probleminį ir (arba) nenormalų elgesį įvairiose kompanioninėse gyvūnų rūšyse
 • išsamiai suprasti metodus ir metodus, taikomus bendram gyvūnams būdingam problemiškam elgesiui valdyti ir gydyti
 • suvokti mokslinį pagrindą daugeliui priedų, naudojamų problemos elgesiui valdyti, įskaitant elgesio terapiją, psichofarmakologiją ir feromonoterapiją

Karjeros galimybės

Tikimasi, kad moksleiviai ras darbą bendram gyvūno elgesiui ir gerovei, taip pat dirbs švietime, arba kaip patarėjai su nevyriausybinėmis organizacijomis ir vyriausybėmis.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas, turintis biologinį pagrindą, pavyzdžiui, veterinarijos medicinos / mokslo, biologijos mokslų, zoologijos, psichologijos ar gyvūnų mokslo laipsnį.

Mes galime apsvarstyti pareiškėjus, turintiems laipsnį kitose disciplinose, jei turite bent 5 metų patirtį dirbant su atitinkamais gyvūnais. Prašome susisiekti su mumis, kad galėtumėte patikrinti prieš pateikdami paraišką. Galite būti priimami į profesinio tobulėjimo ar pažymėjimo lygį, o ne visą magistrantūros pirmosios instancijos.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau