Klinikinė mikrobiologija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši nauja trejų metų, neakivaizdinė, internetinė antrosios pakopos studijų programa lemia klinikinės mikrobiologijos ir infekcinių ligų mokslų magistro laipsnį (CMID).

Ši programa, skirta jaunesniems gydytojams, kurie šiuo metu vyksta arba ketina imtis specialiojo ugdymo pagal infekcijos drausmę programą, gali dalyvauti stažuotojams Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje.

Šis laipsnis taip pat bus patrauklus tiems, kurie baigė savo mokymą, bet nori tęsti tęstinio medicininio išsilavinimo reikalavimus arba tiems, kurie nori gauti oficialią kvalifikaciją Klinikinės mikrobiologijos ir infekcinių ligų.

Programa suderinta su JRCPTB ir RCPath mokymu užkrečiamųjų ligų srityje: Kombinuotas infekcijų mokymas ir aukštasis specialybės mokymas užkrečiamųjų ligų, medicinos mikrobiologijos ir medicininės virusologijos srityje.

Ši programa skirta padėti stažuotojams / specialistams rengiant FRCPath 1 dalį / infekcijos diplomą, infekcijos specialybės baigiamąjį įvertinimą ir praktiką ligoninėje.

Programos dalyviai turės prieigą prie pagrindinių tekstų ir mokslinių tyrimų bazių ir tiesiogiai bendraus su pirmaujančiais klinikų ir klinikų mokslininkais, pateikdami informacijos apie infekcijos atvejus, prie kurių galima susipažinti bet kuriuo metu, saugyklą.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie Edinburgo universiteto puikių išteklių, bet taip pat tampa palaikančios internetinės bendruomenės dalimi, susiburianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Ši programa yra mokoma tik internete. Studijų krypties struktūra sukurta siekiant patenkinti stažuotojų ir specialistų praktikų poreikius iš viso pasaulio.

Kursai siūlomi kaip penkių savaičių kursai, kiekvienas vertas 10 kreditų. Pirmojo kurso kursai yra privalomi. 2 metai yra privalomų ir neprivalomų modulių derinys.

1 metai:

 • Įvadas į imunologiją
 • Mokslas ir bakterijų biologija
 • Mokslas ir virusų biologija
 • Moksliniai ir biologiniai grybai, parazitai ir prionai
 • Laboratorinė praktika mikrobiologijoje, virusologijoje ir serologijoje
 • Antiinfekcinis gydymas ir atsparumas

2 metai:

 • Imunopatologija
 • Molekulinė infekcijos diagnostika
 • Bendrijoje įgytos infekcijos ir visuomenės sveikata
 • Infekcijos prevencija
 • ŽIV infekcija ir kiti imuniteto sutrikimai
 • Klinikiniai sindromai ir infekcija
 • Grįžęs keliautojas: importuojamos infekcijos diagnozė, tyrimas ir valdymas
 • Bioinformatika ir infekcinių ligų tyrimai
 • Naujos infekcinės ligos

3 metai:

 • Infekcijos medicinos tyrimai, rašytinis refleksinis elementas (projektas)

Antrosios pakopos profesinio tobulinimo (PPD)

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai. Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Jei reikia daugiau informacijos apie turimus kursus ir kursų pradžios datas, susisiekite su programos komanda.

Lankstus tyrimas

Programa taip pat suteikia galimybę įgyti antrosios pakopos studijų pažymėjimą (60 kreditų) arba ne visą darbo dieną, per 9 mėnesius arba periodiškai per 2 metus; arba antrosios pakopos studijų diplomas (120 kreditų), ne visą darbo dieną daugiau kaip 21 mėnesį arba periodiškai per 4 metus.

Prašome susisiekti su mumis prieš pateikdami paraišką, jei jus domina prašymas dėl pažymėjimo ar diplomo programos.

Apdovanojimas

Karjeros galimybės

Ši unikali programa suteiks studentui žinias ir įgūdžius, reikalingus jų karjeros progresavimui klinikinėje ar akademinėje medicinoje. Programa pasiūlys alternatyvą tradiciniam mokymo kursuose, skirtuose mokslininkams, tiems kandidatams, kurie nenori praleisti laiko nuo savo profesinių įsipareigojimų.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas biomedicinos, medicinos, visuomenės sveikatos ar atitinkamos biologinės mokslų tema.

Mes taip pat galime svarstyti jūsų paraišką, jei turite atitinkamą darbo patirtį; prašome susisiekti su mumis, kad galėtumėte patikrinti prieš pateikdami paraišką. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau