Oficialus aprašymas

Įsivaizduokite, kad į derybų kambarį su užsienio kompanija ir jie kalba angliškai, bet jūs neturite kalbėti jų kalba. Jūs esate atsiduria nepalankioje padėtyje. Dauguma kompanijų suprasti tai, kai jau per vėlu, tada peštynės samdyti ką nors, kas gali kalbėti kalbą, dažnai aukoja verslo sumanumo kalbos įgūdžius. Norėdami sėkmingai bet užsienio rinkoje, įmonės turi žmonių su talentu ir kalbos įgūdžių.

BRIK padės jums pasiekti Jūsų verslo tikslus Kinijoje

Ekspertai sutinka, mokymosi mandarinų yra būtina, kai kalbama auga verslą Kinijoje. Šanchajus, Šendženas ir Pekino, yra persekioja iš mūsų įmonėms, kurios atvyko su daug žada vaiduokliais tik gesti keletą trumpų metų. Jei norite sėkmingai Kinijoje jums reikia kalbėti kalbą ir suprasti kultūrą.

Mandarin kalbos mokymo ekspertai BRIC kalbos sistemos padės jums sėkmingai Kinijos siekiams, pasinaudojant mūsų verslo orientuota mandarinų kalbos kursai ir paslaugos. BRIK anketa Mandarin ekspertai ne tik išmokyti jus kalbą, būdingą jūsų verslo tikslus ir pramonėje, bet verslo kultūrą, kuri leis jums veikia kaip vietinis.

BRIK revoliucinis požiūris buvo skirta verslo profesionalų ir transnacionalinės korporacijos. Žiūrėti dalykų aprašus čia.

BRIK Kursai funkcija:

  • Gimtoji mokytojai, gyvenantys vietos
  • Individualus kursai kiekvienos bendrovės
  • Kultūros mokymai
  • Mokymosi sistema kiekvienai kalbai
  • Verslo focusReal vietų, verslo, Expat klubai

Mes sukūrėme užsakymą paketus iš didžiausių pasaulyje kompanijų, mes galime padaryti tą patį savo organizaciją.

Kaip tai veikia

BRIK padeda jums pavyks pasaulyje mokyti jus, kaip veikti lokaliai. Mes sujungs jus su geriausiais mokytojais Kinijoje realaus laiko vaizdo konferencijų vadovaujamos klasės. Tol, kol jūs turite 3 + darbuotojus pasirengę mokytis galime pasiūlyti verslo nuolaidos Bric pasaulis klasės privačių ir grupinių mandarinų kursus. Kadangi visi pamokos daroma internetu, turite patogiau mokytis iš savo namų, biuro ar Viešbutis Comfort! Įdėkite savo galvas kartu ir ieškoti per dieną ir kiekvieną savaitę, kad dirba savo komanda patekti internete Privati ​​grupė pamokas ir pasinaudoti dar daugiau taupyti ir papildoma nauda komandos formavimo!

Privačios Mandarin Klasės Verslo klientams

Privatus verslas Mandarin klases pagal BRIC yra greičiausias būdas išmokti kalbą, kuris atitinka jūsų verslo tikslus. Pradedant nuo $ 400,00

Mandarin Įmonių grupė pamokos

Šis kursas yra skirtas veikiančioms įmonėms Kinijoje ar patekti į rinką su komandomis, kurios reikia išmokti mandarinų. Pradedant nuo $ 275,00

Programa mokoma:
Anglų
Kinijos

Peržiūrėti 5 daugiau kursų BRIC Language Systems »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date