Oficialus aprašymas

Apklausa

Tai tiesiog svetingumo industrijos didžiulis skirtumas, ar vienas dirba ar nekvalifikuoti, arba turi profesinę kvalifikaciją!

Siekiant sudaryti kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų ir šeimos pagalbininkai profesinę kvalifikaciją prekybos rūmų kaip svetingumo industrijos IHK specialistas, viešbučio Fernschule Poppe & Neumann siūlo unikalią Vokietijoje galimybę pasivyti tai visu etatu nuotolinio mokymosi kursą neprarandant darbo užmokesčio.

perspektyvos

Su nuotolinio mokymosi kursą viešbutis Fernschule Poppe & Neumann ir profesinę kvalifikaciją kaip svetingumo industrijos (CCI) specialistas teikti plataus masto galimybes darbo rinkoje:

 • Profesija laipsnį (BKI sertifikatas)
 • Daugiau pripažinimas darbe
 • socialinė pažanga
 • Geriau uždirbti potencialas
 • Plėtros ir karjeros galimybes viešbučių ir viešojo maitinimo įmonėse, viešojo maitinimo ir maitinimo

Padėjėjų egzamino tapti svetingumo industrijos BKI paprastai yra pirmasis žingsnis siekiant kitų besitęsiančių švietimo tikslų ne karjeros keitikliai specialistas: Vėliau modernizavimas mokymai su čempiono vardo gali būti šalia stotelė kelyje karjeros laiptais, net su jumis. Pasinaudokite šia galimybe!

Kursas yra skirtas

KRYPAVIMAS, pradedantiesiems, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų ir šeimos nariai, turintys ne mažiau kaip 16 mėnesių darbo patirtį svetingumo industrijos (virtuvės, paslaugų) į maitinimo ar maitinimo.

Žinoma turinys

Valstybinė sertifikuota ir patvirtinta kursą / į svetingumo industrijos ekspertas BKI pasižymi brandus, remiantis profesinės praktikos studijų dokumentuose. Kaip ir visi Poppe & Neumann-nuotolinio mokymosi pat žinoma specialistas sukurta svetingumo industrijos IHK, kad užimtumas ir mokymas gali būti optimaliai suderinti.

 • Darbas su svečiais, konsultavimas ir pardavimas
 • Įranga, mašinos, plataus vartojimo prekės, darbo metodai ir higiena
 • virtuvės plotas
 • paslaugų srityje
 • Atsargų valdymas, biuro organizavimas ir komunikacija
 • Reklama, pardavimo skatinimas ir verslo paslaugų

Zulassungssvoraussetzungen

Jie turi bandymų bent 3 metų atitinkamo darbo patirties laiką, todėl jūs galite pradėti su 16 mėnesių darbo patirtį su korespondencijos žinoma, kaip jūs ir toliau dirbti su žinoma ir todėl turi galimybę išbandyti reikiamą profesinę patirtį laiką.

Studijų trukmė ir kaina

Laiko organizavimas

Nuotolinis mokymasis (20 mėnesių)

Šiuo savo nuotolinio mokymosi kurso etapo gausite mėnesio pamoką. Žinoma, medžiaga bus pasiruošti egzaminams tapti svetingumo industrijos IHK specialistas.

Seminaras (8 dienų)

Į aštuonių dienų intensyvinimo seminare jums bus visiškai pasirengę savo teorinį ir praktinį egzaminą. Seminaras baigiasi IHK raštiško egzaminą. Žodžiu ir praktinis egzaminas paprastai yra apie šešių savaičių vietoj.

pradinis

Jūs visada galite užsiregistruoti - Žinoma prasideda kiekvieną mėnesį 1 ar 15

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą yra 85.00 € per mėnesį (bendra išlaidų suma 1,700.00).

Normalus laikotarpis

Normalus laikotarpis žinoma yra 20 mėnesių.

Žinoma, jūs galite - jokių papildomų išlaidų - ar sutrumpinti savo nuotolinį mokymąsi individualiai ir ruožas. Tik priklauso nuo to, kiek laiko turite mokytis ir, žinoma, darant prielaidą, kad jūs atitinkate priėmimo reikalavimus esant bandymo metu.

Finansavimas ir rėmimas

mėnesinė įmoka

Tuo Poppe & Neumann mokėti savo mokesčius už mokslą per mėnesinių kursų normos komfortą.

išsaugoti mokesčius

Jūs galite padaryti iki 4,000.00 € per metus už savo mokymo Poppe & Neumann mokesčio, kaip susijusių išlaidų. Norėdami, kad jūs gausite ne iš kalendorinių metų pabaigos sertifikatą darbo užmokesčio fondo mokesčio metus kompensaciją.

Bildungsscheck

Kovoti su artėjančią trūkumas kvalifikuotų darbuotojų, daugelis narės pradėjo savo finansavimą iš Europos socialinio fondo. Kaip pripažintos mokymo įstaigos, galite pasinaudoti šiuo specialiu dotaciją mokymo išlaidas.

Programa mokoma:
Vokiečių

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal 2019
Duration
20 mėnesių
Dieninės
Price
1,700 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date