Kamera operatoriaus kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žinoma kameros operatorius

Kamera operatorius vaidina svarbų vaidmenį bet įrašymo procesą. Todėl vaizdo kokybė yra labai svarbi išskirtinės audiovizualinio produkto. Ieško geriausių kurso kameros operatorius? Jūs jau rado. CPA Online turime jį!

Vienas požymis, kad daro mūsų kursas kameros operatorius yra labiausiai išbaigtas, taip pat suformuota jums techninio ir meninio valdymo profesionalių vaizdo kamerų principus, mokomi struktūrizavimo skriptus klasifikavimo redagavimą plius teorija vaizdo, vaizdo, garso ir apšvietimo Būtinas kiekis įrašo, kad nekilnojamojo profesionalių kamerų operatorius.

Pasirinkti techninio ir praktinio mokymo su dideliu darbo jėgos paklausą. Šis kursas operatoriaus interneto kamera yra ne riboti jų galimybes įsidarbinti tik kino ir TV, ir jūs galite dirbti visų funkcijų, dokumentika, įmonių video, renginiai, rodo ... rūšių Baigiamajame praktikos galite dirbti su profesionalia įranga, tik galima kvalifikuoti ekspertai. Reikia daugiau paskatų tapti profesionalus?

DARBOTVARKĖ

 1. Audiovizualinė kalba
 2. Audiovizualinės žanrai
 3. Scenarijus
 4. Garsai ir mikrofonai
 5. Apšvietimas
 6. Vaizdo signalo
 7. Saugojimo sistemos
 8. High Definition
 9. Tikslai
 10. Fotoaparato dalys
 11. Rankinis kameros

PRAKTINIAI TURINYS

Savanoriški praktikos sesijų bus atliekamas garso ir vaizdo įranga Salduie CPA (Zaragoza) fondo, kuriuo siekiama su garso ir vaizdo įrangos eksperimentų papildyti programos turinį.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2014

Apie mokyklą

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. Skaityti mažiau