Kūrybinės muzikos kūrimo pagrindas - internete

Academy of Music & Sound

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kūrybinės muzikos kūrimo pagrindas - internete

Academy of Music & Sound

Kūrybinės muzikos kūrimo AMSonline fondas yra ideali platforma, padedanti kurti esminius įgūdžius muzikos kūrimo, technologijų ir gamybos srityse, o mokytis, kaip skatinti save šiuolaikinėje muzikos industrijoje.

Programa yra patvirtinta Wolverhamptono universitete ir yra lygiavertė pirmaisiais 2 BA (Hons) metais.

"FD" (meno) kūrybinės muzikos kūrimas gali padėti pasiruošti karjerai kaip muzikos prodiuseris, studijų asistentas ir (arba) įrašų inžinierius.

Kiek ilgai tai?

Galite pasirinkti studijuoti visą darbo dieną (4 ir 12 savaičių semestrai, studijuojami 2 metus) arba ne visą darbo dieną (6 x 12 savaičių semestrai, studijuojami 3 metus)

Kam ji skirta?

Ši FD (kūrybinė) kūrybinė muzika yra ideali vieta, jei norite tęsti studijas iš BTEC diplomo / išplėstinio muzikos ar muzikos technologijų diplomo ir / arba "A" lygio studijų dalykų, susijusių su temomis.

Ankstesnė patirtis muzikos technologijų srityje yra privalumas, o svarbiausia yra prieiga prie pagrindinės namų įrašymo programinės įrangos / aparatinės įrangos (kaip studentas turite teisę gauti nuolaidas daugeliui mažmenininkų).

Labai svarbu, kad jūs turite muzikinių instrumentų įgūdžius ar prieigą prie muzikantų / muzikantų, kuriuos galėsite įrašyti.

Patekimo reikalavimai?

100 UCAS taškų iš "A" lygio arba lygiavertės / BTEC 3 lygio išplėsto muzikos ir muzikos technologijų diplomo (PPP arba aukštesnė) / BTEC 3 lygio muzikos ir muzikos technologijų diplomas (MP arba aukštesnė)

Pareiškėjams, turintiems atitinkamą ankstesnę patirtį, FAST TRACK gali būti įtrauktas į antrus FD ar AMSonline BA (Hons) programos metus. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į mūsų komandą.

Kokius dalykus aš studijuoti?

Per visą kursą jūs išmoksite įvairias temas, kurios suteiks jums įgūdžių, žinių ir patirties, kad atliktumėte karjerą muzikos įrašų ir gamybos sektoriuose.

MUZIKOS GAMYBA

Jūs išmoksite kaip gaminti muziką ir būti kūrybingai garsu, mokytis įtakingų gamintojų ir gamybos metodų nuo ankstyviausių įrašytų muzikos dienų iki šių dienų.

Stiliaus analizė

Išsamiau sužinosite apie įvairius muzikos žanrus, kad galėtumėte informuoti savo muzikinius sprendimus. Yra daug gyvybiškai svarbių pamokų, kurias reikia išmokti iš praeities ir dabarties.

muzika technologija

Norint išugdyti supratimą apie modernių įrašų aplinkos techninius ir meninius parametrus, gausite mokymus, kad suteiktumėte įgūdžius, reikalingus skirtingų žanrų muzikai kurti.

verslumo įgūdžius

Norėdami sėkmingai verstis muzika (ypač laisvai samdomame pasaulyje), jums reikės verslumo įgūdžių. Per savo studijas sužinosite, kaip bendrauti su muzikos verslu, kurti muzikos verslo idėjas ir parašyti rinkodaros / verslo planą

mokymas

Svarbu, kad jūs išmokysite mokyti muzikos technologijas ir / arba muzikos kūrinius. Jūs baigsite kursą su dideliu mokymo patirtimi, sukūrę savo pamokų medžiagą, taip pat turėsite galimybę įgyti kvalifikacinį išsilavinimą (BTEC apdovanojimas švietime ir mokyme). Tai bus svarbi jūsų būsimos muzikos industrijos įsidarbinimo galimybė.

Kas atsitiks?

Po sėkmingo baigimo galite pereiti prie bakalauro (aukštųjų) aukštojo laipsnio kursų.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokesčiai už 2016/17 akademinius metus yra £ 5995 per metus visą darbo dieną (2 metai) ir £ 3995 per metus ne visą darbo dieną (3 metai).

Atsižvelgiant į tinkamumą, galite kreiptis dėl studento paskolos, kad padengtumėte mokesčius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta January 4, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Duration
Trukmė
2 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
5,995 GBP
Information
Deadline
Locations
Dates