Read the Official Description

Kokie yra šio kurso tikslai?

ITIL valdymas Visoje gyvavimo ciklo kursas padės jums sukurti įgūdžių jums reikia prižiūrėti visą ITIL paslaugų gyvavimo ciklą ir pristatyti numatomus naudą ir patobulinimų.

  • Statyba ryšių sistemą, kuri išlaiko suinteresuotąsias šalis įtraukti ir informuoti visoje ITIL gyvavimo ciklą.
  • Statyba tvirtus procesus valdyti bylas ir klausimus visame paslaugų teikimo sistemoje.
  • Naudojant sistemą valdyti problemas, kaip jie pereina per kiekvieną ciklo etape.
  • Organizuojant organizacines struktūras siekiant užtikrinti aukštos kokybės IT paslaugas ir taikant taisykles, užtikrinančias sistemas būtų laikomasi.
  • Talpinimas sistemą eksploatuoti ir naudoti matavimas ir įvertinimas įgyvendinti nuolatinį tobulinimo programą, kuri suteikia nuoseklų, pakartotinai IG.

Kas tai skirta?

Kiekvienas, kuris baigė ITIL® Tarpinis Track, sukaupusi 17 kreditų dėl savo pasirinkimo ir yra suinteresuota tolimesnio savo karjerą per IT paslaugų valdymo srityje siekiant gerai suapvalinti, aukščiausios žinias įgūdžius ITIL®.

Reikalavimai

Siekiant atsižvelgti valdančiajam visoje gyvavimo ciklo egzaminą, turite pasiekti 17 vienetų nuo pamatų stadijoje ir tarpinio etapo kursus, kuris geriausiai atitiktų jūsų profesinius ir asmeninius plėtros tikslai.

Ką žymi šį kursą be?

Kai generalinis Visoje gyvavimo ciklo egzaminą buvo priimtas, galėsite prižiūrėti ITIL® ciklą visas. Vaidmenys, kad paprastai paklausa tai yra verslo pokyčių vadovas, IT direktorius arba paslaugų teikimo vadybininkas. Baigus ITIL® ekspertas, kuriuo jūs galite eiti prašyti į ITIL® Master pavadinimą.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Program taught in:
Anglų

See 173 more programs offered by E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Price
175 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment