IMF sveikatos vadybos magistras (MBA sanitarinis valdymas) siekia mokyti specialistus, kurie specializuojasi sveikatos sektoriaus valdymo ir administravimo srityje, kurių išlaidos sudaro daugiau kaip 9,6% BVP Ispanijoje. Šiame sektoriuje vyksta transformacijos, kuriose mokslo pažanga, naujos technologijos, gyventojų demografinės sąlygos, teisės aktai, biudžeto ir finansų politika, be kitų veiksnių, reikalauja tinkamo išteklių, užtikrinančių tvarią sanitarinę sistemą, valdymo. Šis sveikatos sektoriaus pertvarkymas tiesiogiai lemia naujų specialistų, kurie specializuotųsi viešojo ir privataus sektorių valdymo, sveikatos valdymo ir ligoninių administravimo, poreikį.

Atsižvelgiant į tai, studijavus MBA sveikatos vadybos srityje leidžia jums efektyviai valdyti ir atlikti sveikatos priežiūros įstaigų valdymo ir konsultavimo funkcijas tiek pasauliniu, tiek bet kuriame jos rajone: rinkodara, finansai, žmogiškieji ištekliai, logistika, strateginis planavimas, kokybė, atsakomybė už sveikatą ir tt

Baigęs sveikatos vadybos magistro laipsnį, studentas turės žinių, kaip suprasti dabartinę sveikatos sistemos padėtį, etinę atsakomybę ir klientų pasitenkinimo poreikius, siekiant įvaldyti visus esamus sveikatos modelius. Įsigykite priemones ir valdykite klinikų ir ligoninių metodus ir valdymo modelius.

IMF norime prisijungti prie sveikatos priežiūros vadybos magistro, turinčio akademinį Nebrijos universiteto pritarimą, suteikiant jam universiteto laipsnį.

Būdamas bet kokiu IMF sveikatos vadybos mokyklos kursu, studentai gali patekti į darbo ir praktikos mainus.

Verslo vadybos ir administravimo magistro (MBA) tikslai - sveikatos vadybos specialybė

Sukurti vadovavimo ir analitinius įgūdžius, reikalingus tinkamam verslo valdymui.

Mūsų sveikatos vadybos mokykloje taip pat sužinosite:

 • Plėtoti svarbiausias sritis, kurias sveikatos priežiūros vadovai turi valdyti, kad galėtų veiksmingai spręsti sveikatos priežiūros organizacijų valdymą, pavyzdžiui, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, finansų, logistikos, kokybės, sveikatos atsakomybės, strateginio planavimo ir naujų sveikatos priežiūros valdymo krypčių.
 • Sukurti valdymo ir analitinius įgūdžius, kad būtų galima tinkamai valdyti verslą ir pagerinti savo profesinę ateitį.
 • Turi pagrindinį žinių sistemos koordinavimą ir kryptį
 • sveikatos priežiūros organizacijų.
 • Suprasti dabartinę sveikatos sistemos padėtį, klientų pasitenkinimo poreikius ir etikos atsakomybę už sveikatos valdymą ir žinoti politinę, socialinę ir ekonominę aplinką, kurioje veikia įvairūs esami sveikatos modeliai.
 • Mokykite strateginį planavimą ir etapus, kuriais jis yra padalytas, ir žinokite pagrindines sąvokas, susijusias su kokybės ir žmogiškųjų išteklių departamentais.
 • Suprasti logistinės funkcijos svarbą visose sveikatos priežiūros organizacijose ir įgyti pagrindines žinias apie ligoninės inžineriją ir pažangius priežiūros būdus.
 • Analizuoti sveikatos sistemos tvarumo situaciją iš pagalbos ir finansinės perspektyvos ir nustatyti skirtingų sveikatos sistemų, egzistuojančių sveikatos sistemoje, charakteristikas.

Metodika ir vertinimas

METODOLOGIJA

Sveikatos vadybos magistro (MBA) dėstoma visiškai prieinama metodika, mokant internetu.

 • Dabar naršo režimas: virtualus universitetas prieinamas bet kuriuo metu ir vietoje.
 • Modalumas nuotoliu: knygos ir medžiaga teksto formatu su turiniu.

Be to, studijuoti MBA sveikatos vadybą bet kurioje iš jo būdų:

 • Dabar naršo klasės: per mūsų virtualią platformą turėsite prieigą prie tiesioginių internetinių klasių. Bendraukite su mokytojais ir užduokite klausimus. Be to, jei negalėsite lankytis, turėsite įrašyti visas sesijas, kad jas vėl matytumėte.
 • Virtualus universitetas: pagrindinis IMF mokymas internetu. Turėsite visą turinį ir mokymo medžiagą. Dėl savo intuityvaus naudojimo jis palengvina prieigą ir mokymąsi.
 • Ekspertų instruktoriai: sektoriaus specialistai veiks kaip asmeninis mokytojas, jie bus įtraukti į jūsų mokymą, lydės jus visą savo karjerą. Su jais galite susisiekti telefonu, tiesioginiu ryšiu, pokalbiuose ar forumuose.
 • Virtuali biblioteka: laisva prieiga prie daugiau nei 9000 nuorodų, susijusių su sveikatos ir verslo valdymo pasauliu.
 • Webinarai ir naujienos. Sektoriaus specialistai dalinsis savo žiniomis renginiuose ir aptars dabartinius klausimus. Su mūsų meistriškumo pamokomis ir apvaliais stalais galite bendradarbiauti su kitais ekspertais ir studentais.

ĮVERTINIMAS

Studentas turi savęs vertinimo pratimus kiekvienam mokymo programos moduliui, kad padėtų jam įvertinti savo studijų pažangą. Be to, studento prašymu magistro laipsnį, kurį gauna IMF Business School ir Nebrijos universiteto magistro laipsnis, bus galima išlaikyti tiesioginiu ar tiesioginiu egzaminu.

Karjeros galimybės

Mūsų MBA pabaigoje būsite pasiruošę praktikuoti kaip:

 • Sveikatos sektoriaus direktorius ir verslo vadovas
 • Strateginis konsultantas finansų, rinkodaros ar technologijų srityje, susijusioje su sveikata
 • Komercinis ir rinkodaros direktorius
 • Verslo plėtros vadovas
 • Verslininkas

Garantuota praktika ir užimtumo mainai

IMF Business School per savo Užimtumo ir praktikos portalą užtikrina MBA studentams specialybę sveikatos vadybos srityje, stažuotes sektoriaus įmonėse. Patikrinkite sąlygas.

Tarp bendrovių, su kuriomis IMF turi bendradarbiavimo švietimo srityje susitarimus dėl profesinio mokymo, sudaro:

Partners117

Kaina ir stipendijos

IMF mes siūlome studentams puikias mokėjimo galimybes:

 • Stipendija iki 65%
 • Finansavimas iki 12 mėnesių be palūkanų ar banko intervencijos (žr. Sąlygas)
 • Mokėjimo būdas: Grynieji pinigai (5% nuolaida) / Nemokamas įmokų mokėjimas
Programa mokoma:
 • Ispanų

Peržiūrėti 46 daugiau kursų IMF Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 9, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,900 EUR
65% stipendija - 3,465 EUR.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date