Internetinis verslo administravimo magistras (MBA)

Maastricht School of Management

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Internetinis verslo administravimo magistras (MBA)

Maastricht School of Management

MSM Online MBA programa buvo vertinama kaip 4th Best Online MBA pasaulyje, o geriausia internetinė MBA Nyderlanduose pagal CEO Magazine.

Akreditacija
MSM Online MBA yra akredituota AMBA, ACBSP, IACBE ir NVAO. Maastricht School of Management yra instituciškai akredituota ATHEA.

100% internetinis programos nustatymas sutaupys laiko ir pinigų užsienyje. Tai nereiškia, kad studijuojate atskirai. Per interaktyvų diskusijų forumą galite palaikyti ryšį su savo bendraamžiais ir profesoriais, dalintis patirtimi, kelia klausimus, aptaria tikrus verslo atvejus ir inicijuoja diskusijas. Taip pat galite pasirinkti mišrią variantą, vykdydami specializuotus kursus miestelyje Mastrichte birželio / liepos mėnesiais.

Studijuokite nuotoliniu būdu, bet turėtumėte neribotą galimybę prisijungti prie interneto
Kursai pristatomi per 8 savaičių modulius, aktyviuoju mokymosi formatu. Norėdami išlaikyti dėmesį ir vadovauti jums per programą, jūs vykdysite į praktiką orientuotas užduotis kiekvieną savaitę. Šios užduoties gali sudaryti įvairios užduotys, visos susijusios su kurso tema ir gali skirtis per savaitę. Literatūros skaitymas, diskusijos diskusijų forume apie vaizdo įrašus ar žurnalo įrašus, po paskaitos yra visi programos elementai. Diskusijų forume vykstantys vaizdo įrašai inicijuos diskusijas su savo kolegomis, o animaciniai filmai pristatys jums savaitės temą. Kas dvi savaites jūs aptarsite žurnalo įrašus, susijusius su kurso tema. Jūs skaitote paskaitų medžiagą patyrę fakulteto internetinius pristatymus. Diskusijų forumas yra vieta, kurioje jūs prisijungiate, bendraujate, dalinatės patirtimi ir dirbsite kartu su kitais profesionalais, kurie jus sudaro dalis įvairios ir tarptautinės virtualios klasės. Galite kiekvieną modulį užbaigti galutine užduotimi / projektu. Norint stebėti savo pažangą per kursą, atlikite savęs vertinimo veiklą. Mūsų tarptautinis fakultetas turi didelę patirtį teikiant internetinius kursus ir padės jums per programą. Karjeros paslaugos taip pat yra įtrauktos į MSM Online MBA su karjeros paslaugų patarimais, pristatymais ir žiniatinklio seminarais.

Pasirinkite 100% internetinį ar mišrų
Galite sekti MSM Online MBA visiškai internete, be jokių įpareigojimų dėl gyvenimo savaičių. Tačiau, jei norėtumėte patirti akis į akį, galite prisijungti prie Mastrichto mokyklos MSM specializacijos kursų. Už papildomą kainą mes galėtume padėti jums keliauti į mūsų miestelį Mastrichte, kad pasirinktumėte specializaciją "klasikiniame" klasėje.

Suplanuotos dirbti profesionalams, kurie teikia pirmenybę lankstumui internete
Online MBA suteikia jums lankstumo suderinti savo pareigas ir / ar šeimos įsipareigojimus, studijuojant MBA. Programos formatas suteikia jums galimybę mokytis kur tik norite ir kiekvieną kartą, kai tinka jūsų tvarkaraštis. Jūs neturėsite egzaminų, bet norėsite sutelkti dėmesį į kelią ir pateiksite kas savaitę užduotis. Šios užduotys yra labai į praktiką orientuotos, orientuotos į dabartinius verslo pokyčius ir tuoj pat taikomos jūsų organizacijai.

Pritaikykite savo MBA
Kad galėtumėte pritaikyti savo MBA aplink savo konkrečius studijų poreikius ir karjeros perspektyvas, MSM siūlo keletą specializacijų:

Su verslu susijusios specializacijos:

  • Verslumas
  • Tarptautinis verslas ir tvarus vystymasis
  • Apskaita ir finansai
  • Skaitmeninė ekonomika
  • Tiekimo grandinės valdymas

Specializacijos, orientuotos į verslą *:

  • Sporto valdymas
  • Sveikatos priežiūros valdymas
  • Viešojo sektoriaus valdymas

* Kai kurioms specializuotoms pramonės sritims gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 9, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Birželis 2019
Lapk 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Ištęstinės
Price
Kaina
31,000 EUR
Apsilankykite tinklalapyje, kur rasite stipendijas.
Information
Deadline
Birželis 1, 2019
Early bird deadline: 1 April
Locations
Olandija - Maastricht, Limburg
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Birželis 1, 2019
Early bird deadline: 1 April
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Lapk 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Lapk 1, 2019
Early bird deadline: 1 September
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Birželis 2019
Olandija - Maastricht, Limburg
Galutinis paraiškų davimo terminas Birželis 1, 2019
Early bird deadline: 1 April
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Lapk 2019
Olandija - Maastricht, Limburg
Galutinis paraiškų davimo terminas Lapk 1, 2019
Early bird deadline: 1 September
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

Online MBA @ MSM