Internetinis verslo administravimo daktaras (DBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Global Humanistic University internetinė verslo administravimo daktaro programa (180 ECTS) iššūkis jums patobulinti ir pritaikyti labai ieškomus lyderystės įgūdžius tyrimų, kritinio mąstymo, komunikacijos, analizės ir valdymo srityse.

Prižiūrima aukštos kvalifikacijos profesorių iš viso pasaulio, DBA programa sustiprins jūsų supratimą apie verslo praktiką ir padidins jūsų karjeros galimybes, kurias papildys didesnės pajamos.

Verslo administravimo daktaro (DBA) programos struktūra laikosi Europos standartų ir gairių, o Global Humanistic University yra visiškai akredituotas ir AASCB narys.

  • Trys pagrindiniai fakultetai yra Verslas, Finansai ir Teisė .
  • Programa apima ne trumpesnį kaip trejų ir ne daugiau kaip septynerių metų studijų laikotarpį, o studentai gali baigti DBA studijų programą gimtąja kalba.
  • Programa yra 100% internete. Programos mokestis už mokslą yra 25.000, - USD, kurį galima sumokėti keliomis dalimis.

Global Humanistic University priima visus MBA absolventus ir tinkamos kvalifikacijos specialistus, vadovaujančius aukščiausio lygio vadovybei ir svarbiausius personalo postus verslo ir viešojo sektoriaus organizacijose, kurie nori kreiptis dėl DBA.

Registruokis dabar ir gali gauti nuolaidą iki 7.000, - USD!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Global Humanistic University (GHU) received its Charter from the Ministry of Education of Curacao. This charter grants the GHU the right to establish a university in Curacao for the purpose of pro ... Skaityti daugiau

The Global Humanistic University (GHU) received its Charter from the Ministry of Education of Curacao. This charter grants the GHU the right to establish a university in Curacao for the purpose of providing and teaching high-quality online study programs in the fields of business administration, finance, and law. The bachelor, master, and doctoral programs will primarily target international students. Skaityti mažiau